Jak proboha vyndat 2letému dítěti třísku???

18.01.2013

Ahoj! Mám problém, dcera si zadřela třísku - celkem velikou do malíčku a nenechá si ji prostě vyndat. Co s tím? Bojím se jí to nechat "vyhnít", aby z toho ještě neměla nějaký větší problém. Možná se vám bude zdát můj problém směšný, ale ona se fakt nedá a násilím se mi to dělat nechce :n: Děkuju!

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak ti povím že směšné to fakt není,já byla před 2 měsíci s 10m synem s třískou na mini operaci v narkoze.Měl třísku ale pod nehtem .Jínak když to nepůjde a je veliká tak normálně na chíru tam jí vytáhnou. ;)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ono to asi bude dost podobné, možná jedna z nich bude větší driják :-)

Musel to udělat manžel, ke mně dcerka neměla důvěru. Vysvětlovali jsme asi půl dne, že jí to tam jinak bude moc moc bolet a že tatínek si vezme pinzetu a vyndá to, pak to určitě bolet nebude, dostane pak za odměnu hezkou náplast a čokoládku.

já vytahuju malému(2,5roku) třísky jenom když spí. Jinak to u nás nejde! Nenechá se ukecat a ani nasílím to nejde, bála bych se, abych ho nepíchla. A takhle to jde v pohodě :one:

Já vyndavala synovi třísku asi mu byly tři roky. Vřískal, ukecala jsem ho, že ode mě to nebolí a přesně to jsem dodržela. On jak taky viděl že mám špendlík, tak se bál pohnout a jen naříkal, ale jsem strašně jemná, jen když se nehýbe. Hlavně ať se do toho nemontují chlapi, ti většinou hůř vidí, mají v ruce nějaký dláto a děti se pak bojí. Když jsem jí vyndala, chodil s rukou jak svátost a chlubil se, že jí má zlomenou...bolestín jeden.

ahoj ,no tak to netuším. Když si nechce nechat třísku vyndat nyní, tak jí nech chvilku oddáchnout a zkus to znovu. Další možností je počkat až usne.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka