Jak odbourat noční pití mléka?

23.09.2013

Ahojte,malá má 8 měs.a stále se nám nedaří zrušit noční pití mléka:-(Už jsem zkusila snad všechno.Od HAmi hajaja,přidávání rýžové kaše do mléka,večerní podávání krupičky+mléko a pořád v noci pije 2x.Nevím zda třeba nemáme špatný režim.Mezi 7-8h mléko 130ml víc nedá.Okolo 11h oběd.S ní necelou skleničku tj.170g cca,jak kdy.(Dnes poprvé co je po obědě bez mléka)usla sama)kolem 14h dám mléko 130ml-víc mi nevypije.Výjmečně teda 150-180ml.Pak mezi 17-18h jogurt,přesnídávka,a pak mezi 19-20h mlíko jsem ráa,když vypije 180ml.No a pak to začne někdy se vzbudí už v 23h(výjmečně až ve3-4 nebo5h)a pak zase chce kolem 2-3h.A ráno vstáváme mezi 6-7:30h.Už jsem zkoušela dávat v noci dudlany,obrácet malou na jiný bok,podpírat víc peřinou,jenže vydrží i 2h se válet brumlat si,dávat si peřinu do pusy,protože cumlík neustále vyplivuje.Když jsem dala čaj,napila se a stejně měla hlad:-( v noci si dá někdy 100ml jindy i 180ml mlíka.Co zkusit dál?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, tak náš malý má taky 8 měsíců a je o proti vám pořádný jedlík...ráno kolem 7-8h má jogurt+přesnídávku, kolem 12h má +-200g zel+maso, okolo 15h má přesnídávku tak těch 200-230g, no a pak v 19h 280ml mléka a pak se vzbudí tak v 5 a to ma 180ml mléka..v těch 19h jsem mu dávala 230ml ale začal se mi budit dvakrát v noci tak mi dr. řekla ať zkusím trošku přidat a dobrý..ale tak je to oopravdu jedlík..to mezi jídly má někdy ještě kukuřičné křupky..jinak váží 8770g. Myslím, že je to opravdu hodně individuální..:)

:s: :s: :s: vždycky mě rozesměje, když se někde dočtu, co průměrné dítě dělá nebo potřebuje v určitém věku, jako třeba že půlroční dítě nepotřebuje v noci jíst. Já mám dvě děti a "kvality" toho tabulkově průměrného nenaplňuje ani jedno, rozhodně ne v položce nočního jedení. Staršího jsem odstavovala za situace, kdy si v jedenácti měsících řval o mlíko osmkrát za noc, mladší má rok a čtvrt a kojíme dvakrát či třikrát za noc. U osmiměsíčního dítěte to vůbec nepovažuju za problém hodný řešení ;)

Tak naše dcerka měla mlíko v noci docela dlouho, ale pouze jednou a mám dojem, že to bylo kolem 2-3 ranní. Ještě mi napadlo, nemůžete mít v místnosti sušší vzduch, že by měla potřebu víc pít? A co jí dát toho mlíčka v noci fakt jen cucnout a sebrat? A nebo jí dát cucnout čajíku?

Našemu prckovi je 14 měsíců a flašku má pořád. Taky jsem zkoušela všechno možné, jako ty, i nechat vyřvat, ale zpětně jsem zjistila, že mi potom začal hubnout. Tak jsme to nakonec vyřešili tak, že večer dostane kaši, před spinkáním mlíčko a než jdu spát, postavím mu ještě flašku s mlíčkem do postýlky. Když se v noci okolo druhé vzbudí, vezme si ji a vymlaskne. Potom už spí až do rána. A že se to nemá dělat...myslím si, že když mu to nevadí a já se po roce vyspím, tak to není zase tak hrozný.

to se zlomí, neboj :) já teda flašku v noci utnula tím, že jsem ji nabídla jen vodu :///: no a za pár dní byl klid.. občas se mi vzbudí kolem 4-5h a huláká na mě ňam-ňam-ňam! ale ve většině případů spí.. vstává brzy, to je zase fakt.. když dostávala v noci mlíko, spala do osmi, teď mi vstává pře sedmou...

My jsme dávali v 18h kaši a v 19:30 mlíčko a chrupal pěkně, ale zas, každej prcek to má jinak. Známá dává k ránu mlíko holčičce ještě ve 2,5letech :00: .

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka