Jablonec-doktoři | Moje těhotenství.cz

Jablonec-doktoři

Obrázek uživatele misatko

Holky ahoj, tak už je s tím naším stěhováním do Jablonce definitivní. Chci se zeptat, kam chodíte k dětské doktorce a jak jste spokojené? Mám typ na Mudr. Marešovou a prý je moc hodná.??? A co Mudr Martínková? Když se malej narodil, měli jsme docela dost zdravotních problému a naše doktorka v Plzni byla skvělá, ráda bych našla někoho podobného. A kdyby jste měli i typ na gyndařku a obvoďáka, sem s nimi. Gynekoložku taky nějakou moooc hodnou a ochotnou. Plánujeme druhé těhotenství a já jsem vyloženě riziková skupina Smile Pápá

Duch na tt

Ahoj, chtěla jsem se zeptat co si myslíte o tomhle duchovi? Jsem dnes 29.DC a jsem po stimulaci Clostilbegytem a zavadim Gynprodyl....

Těhotenství

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho po ovoluci zjistím těhotenství. Bolí...

Prima adopce

Dobr den všichni 

jsem ve 29 tt., ale jsem 18 letá studentka přítel se na mne vykašlal a rodiče semnou skončili jsem v takové...

Léky v 1. trimestru

Ahoj,

jsem v 6.tt a během posledních 4 dnů jsem užívala nosní sprej Muconasal Plus. V lékárně jsem je upozornila na...

Bolest podbřišku při chůzi

Ahoj všichni,

Ráda bych se vás zeptala, zda se vám také stává, že při chůzi bolí podbřišek. Taková ostrá bolest, vystřelující...

Čau holky, syn se přestal budit v noci, což je super, ale tím pádem nám odpadlo jedno jídlo. Vstává ráno kolem 6 hod a dostane 240ml UM, pak kolem 9 hod jogurt, ve 12 hod oběd (sní kolem 200g příkrmu), pak kolem 15:30 ovoce (cca 180g), no a po koupání v 18:30 opět 240ml mlíka a tím končíme.

Holky chybí mi poslední dvě zvířátka, máte někdo prosím na výměnu - kůň převalského a makak chocholatý. Prosím!!!! Wink

Ahoj,holky,kde nejčastěji nakupujete drogerii a kosmetiku pro své nejmenší ? Děkuji za tip.

Maminky potřebuju poradit .. mám za úkol udělat rozlučku se svobodou pro bráchovu slečnu Smile a teď potřebuju radu .. co by nemělo chybět.. kde jste například objednávali korunku pro nevěstu a šerpu s nápisem nevěsta.. a nemáte nějaký typ na text na pozvánku ??

maminky,nemůžu se rozhodnout mezi jené muum a x-lander xq. Jde mi o prostor pro dítě a taky o to,aby tam byla malá trošku schovaná. Chci jeden z těchto právě i proto,že můžou být proti směru jízdy. Údajně by měl být jané muum prostornější,ale přijde mi malinký jak pro panenku. Ale x lander je prý veliký jen do prostoru,ale mimčo tam taky nemá moc místa.a bouda není ani u jednoho žádná sláva.

Ahojky holky, chtěla bych vás poprosit zda některá nevíte co se vysazuje za vitamín když přestanete kojit a dáváte už jen UM Sunar... Jestli se vysazuje vitamín K nebo D??? Děkuji :///:

Ahoj holky,dneska me prepadl smutek.doktorovi se nezdali kycle nasi male(3dny),tak jsme byly dnes na ultrazvuku a je spatny.vyskakuji ji.bude muset mit takovou perinku,kterou bude mit na sobe priksirovanou.celou dobu,co mi to ukazoval jsem bulela jak zelva :r: Koulení očima budem tu muset zustat d

Ahoj holky Pápá ,

v úterý jsme byli na dalším ultrazvuku. Vše je v nejlepším pořádku Jednička

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli vás taky trápí prdíky. Malýho hrozně, je mi ho strašně líto, kolikrát i ze spaní vypískne a začne plakat Sad .

Prosím moc o tipy na lázně,máme od dr doporučení kvůli bronchitidě starší je 5 let a mladší budou 2 a já se nemohu rozhodnout,jsem ze severních čech tak se mi nechce jet moc daleko a taky aby za náme mohl manžel na víkendy.A je je to v lázních lepší než v ozdravovně?Asi jo že,jen by mě zajímal rozdíl mezi nima.poradíte?