IVF darovaným vajíčkem

12.07.2011

Ahoj holky, chci se poptat na vaše zkušenosti, rady a názory. Mám 39let, jdu na IVF s darovaným vajíčkem.Podstoupila jsem laparoskopii a nyní mi dali na jeden měsíc antikoncepci, že potom 5dnů před dobráním se mám znovu objednat. Jak to bude probíhat potom? Mají mě asi nějak stimulovat. Mám od pojišťovny schváleno IVF do 14.9 a podle lékařů se to stihne,nevíte jakou mám dodržovat životosprávu a jak u mě ta stimulace bude probíhat? Zatím mi žádné prášky nedali. Mám nefunkční vaječníky, tak mi zbývá pouze darované vajíčko, nevíte jaká je úspěšnost a kolik třeba ještě budu asi doplácet? Omlouvám se za tak hloupé dotazy, ale nemám žádné zkušenosti . Děkuji Jájina

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj,držím palečky,také mě to čeká v září. Ve 22 mi nefungují vaječníky,prostě smůla. Oni tě sladí s cyklem té dárkyně,měly by jste menstruovat obě stejně a zatímco jí potom budou stimulovat vaječníky,tobě budou dávat léky aby ti narůstala sliznice a myslím že budeš muset také chodit na utz kontroly kvůli její výšce,v den odběru vajíček od dárkyně odevzdá ten tvůj sperma a transfer se provádí asi za 4 dny. Ta šance je o hodně vyšší než při klasickém IVF protože vajíčka pocházejí od absolutně zdravé ženy.Při klasickém je šance 25% s darovanými oocyty 60%. Ceny záleží na CARech,my třeba chodíme do Gennetu a budeme platit 50 000,-minimálně a to mám nárok od pojišťovny,ta ale platí jen část léků na stimulaci dárkyně,punkci a transfer,odměna dárkyni činí 24 000,- + 15000,- léky, 7000,- ICSI a 3000,- zmražení embryí popř. si můžeme zaplatit ještě prodlouženou kultivaci za 2500,-. Určitě v CARu dostaneš nějaký ceník.

Tak to držím palce. NEbudeš mít žádnou stimulaci. Jen max. léky na podporu růstu sliznice, kvůli vyšší šanci na zahnizdění embrya. Ale to až podle kontrol v CAR. TAm ti vše vysvětlí. Budou ti kontrolovat právě výšku sliznice a pak budeš užívat léky pro udržení těhotenství, možná i např. Prednison - ten pomáhá, když tělo embryo odmítá, jsou to kortikoidy, užívají se obvykle do cca 8 týdne těhu.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka