Ivanka 4. měsíce | Moje těhotenství.cz

Ivanka 4. měsíce

Obrázek uživatele IvuleS

  Tak 25.10. byly Ivance čtyři měsíce tak vkládám nějaké fotečky. Od tety máme půjčenou houpačku, kterou Ivča miluje a kolikrát je to jediná věc ve který ji uklidním. Ráda se mnou vaří a tak už si vyžaduje aspoň nějakou vařečku, aby byla prý taky užitečná. Pasení koníku už nám jde taky krásně. Už si podrží i flaštičku s čajíkem. A dokonce ochtně pózovala při zkoušení zemních kombinéz, ale jen chvilku (bohužel) pak už se jí to moc nelíbilo, tak nakonec jen jedna fotečka.

  Komentáře

  Obrázek uživatele Betat

  Ivu, jste šikovní, Ivanka je krásná! A že už i vaří, to je teda mazec :s: Jednička

  Obrázek uživatele IvuleS

  Děkujeme. Jí se vaření líbí, už aby byla větší a vařila za mě, mě to totiž zrovna moc nebaví.

  Obrázek uživatele PEvík

  Fešanda!!
  Tý jo, s tou lahvičkou je fakt šikovná. Zatím jen kojím, čají nedávám. Ale prso mi Evička taky ráda "drží", tak by třeba držela i lahvičku Lol

  Obrázek uživatele IvuleS

  Děkujeme. My začali dávat čajík v létě, byly jsme docela často pryč a malá vyžadovala často pít a ne vždy bylo kde nakojit, tak jsme dávali čají a také jsme hodně trpěli na prdíky a to nám pomáhalo.

  Obrázek uživatele Martta

  Krásná princezna Holčička

  Obrázek uživatele IvuleS

  Děkujeme.

  Otehotneni

  Dobrý den. Mám 10dni po ovulaci, mám výtok nezapachaji, nažloutlý. Je nějaká pravděpodobnost otehotneni? Test jsem si dělala v pátek...

  Marika

  Dobrý den jsem v 8.měsíci těhotenství .Čekám holčičku ale nemohu si jí nechat ....

  Mohu být těhotná?

  Zdravím, s přítelem jsme měli nechraneny styk a druhý den potom, mě začalo bolet v podbrisku. Stalo se to asi před 3 týdny a bolí to...

  vitamíny v těhotenství

  Ahoj maminky chci se zeptat brali jste nějaké vitamíny v těhotenství? V lékárně...

  Lucka

  Ahojte holky mám prosbicku je to asi divné ale moje malinka teď 19.5 bude mít 3 měsíce a chce si strašně sedat otáčí se na bok a chce do...

  Ahojky holky, termín porodu se neodvratně blíží, mně se asi přiblíží dříve, než bych chtěla, protože kvůli těhotenské cukrovce, která se mi horší a horší, mi chtějí porod do dvou týdnu vyvolat. V pondělí si jdu lehnout na 24hod.

  Ahoj holky,

  Ahoj, chci se poptat na malé plaváčky...Chodím s dcerkou( 6,5měs.) už od 3měsíců plavat, nejdříve do vany, tam plakala, čím dál víc. Usoudily jsme, že je to z prostředí a cizích lidí, proto jsme začaly chodit do velkého bazénu, kde jsem s ní. Bohužel pořád se jí to moc nelíbí, někdy jen pofňukává a při některých hrách plače, jindy více méně proplače celou lekci.

  ahojky tety, tak jsem se konečně dohrabala k tomu, abych sem dala pár foteček Vojtíška....

  Ráda bych se zeptala, jaká teď máte bříška? Já mám přes břicho asi 103cm a jsem momentálně 36+2tt (tedy po půlnoci už 36+3tt Biggrin ), přijde mi to docela málo.

  http://ordinace-mudrsalek.wbs.cz/Upozorneni_a_rady.html

  Ahojte děvčata...posílám Vám stránku,kde jsou popsané ,,varovné signály,, v případě nedostatku případného vitamínu.Mám problémy s koutkama...tak už užívám vitamín B2.Tak snad mi pomůže a taky pomůže tato stránka některé z Vás,kterou něco trápí.
  Papa

  toto letí..ty první fotky už snad ani nejsou pravda.

  U nás :ooo: , vim asi jenom o Štěpánce Kenlušky..! ? :c: Srdce :qu: :k:

  Dobré ranko, holky moje. Prosím, můžete mi poradit? Byla jsem ve čtvrtek ráno s Tomíkem na další kontrole u dětské. Od minulého týdne nepřibral ani gram. Sad Předtím nabral 150, 170 a 70.

  Ahoj holky, mám kamarádku v 6.týdnu těhotenství a doktor jí na uz řekl, že se mu nelíbí, že ještě netluče srdíčko, že jestli do týdne nebude tlouct, tak vyvolá potrat, jak to je? v kolikátém týdnu začne tlouct?