Hrozné noci

23.02.2012

Ahoj spolutěhulky, taky se vám teď v noci tak špatně spí? V noci se pořád budím, potím, převaluju, všechno tlačí a bolí. Přes den spát nemůžu, protože mám doma 2,5letou dcerku a v noci, když můžu tak nemůžu:(je to děs, ať už je konec. Navíc mě v poslední době pořád pálí žáha.

Ahojky, nejsi v tom sama, neboj ;) . Kolikrát s láskou vzpomínám na první těhu, kdy jsem po obědě padla za vlast a spala, teď taky nemůžu. Posledně jsem přišla na to, že to nespaní v noci je určitě příprava na mimi, kdy taky nebudem spát, tak abysme si zvykaly :s:

ahojky vím moc dobře o čam mluvíš člověk je utahanej jako kotě ale když si lehnu tak nemůžu usnout a když už se mi to podaří tak se v noci min.jednou spíš dvakrát vzbudím a pak zas na novo nemohu usnout je to děsné mám doma skoro tříletého synka a to je čert a u něj už od roka apůl nexistuje že by šel poo spát nebo se jen natáhnout už aby to bylo za náma pak začne růst pupík a to teprve bude spaníčko to už vůbec nebudu spát protože na boku prostě neusnu a na zádech ležet nemůžu už ted protže hned potřebuju čůrat

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka