Horečky v 8-týdnu

03.03.2013

Ahoj holky,chci se zeptat,chytla jsem od syna hroznou angínu.Celý včerejšek jsem měla vysoké teploty až 38,5.Bolely mě ledviny a střílelo mi to až do podbřišku.Dneska je mi lépe,horečku už nemám,jen rýmu a kašel.Chci se zeptat kdyby to mimi neustálo a měla bych potratit jak by to probíhalo? Začala bych hned krvácet?? Jsem v 8+2.Dík za info :a:

Ahoj, jsem teď v 15tt. Už jsem měla 2 x ATB: Jednou angínu a jednou z angíny abces v krku. Do toho jsem byla pořád nemocná, rýmy a kašle. Mimi to ustálo a podle sono a krve (myslím, že mám docela pečlivou doktorku, která mi vždy dělá sono), je vše v pořádku a mimi se daří dobře. Moje doktroka mi říkala, že na teplotu Paralen. Čekám 3 mimi a dá se říct, že v jedné línii jsem buď těhoná, nebo kojím. Chtěla jsem mylý rozestup, aby si mohly děti spolu hrát a já to měla najednou z krku. A asi to nebyl moc dobrý nápad nepočkat. Nějak se mi sesunula imunita. Tak se hlavně opatruj, ať si co nejrychleji zdravá, jez vitamíny, odpočívej a nenervovat se nějakými nepořádky a podobnými blbostmi. Držím palce.

Neboj, to miminko to určitě ustojí! Zatím můžeš zkusit jitrocelový sirup pro děti, sice je psaný na kašel, ale zároveň posiluje imunitu a kdybys měla zase přes 38, tak myslím můžeš paralen(vím že se v těhotenství smí, ale nevím, jestli hned v prvním trimestru...). Já byla v 9. týdnu s dcerou v nemocnici a ta tam taky něco chytla a já samozřejmě hned od ní, takže taky teploty, kašel atd. a na ležení nebyl čas, protože jsem musela pořád nějak zabavovat malou, aby nezlobila... No a teď jsem v 30.tt ;) Jestli se to mimčo má udržet, tak ho nějaká protivná choroba určitě neskolí! Držím palce, ať jsi brzo fit a pro jistotu si skoč zítra k doktorce :a:

ahoj, proč hned myslíš na to nejhorší? hlavně se snaž odpočívat. Pokud si myslíš, že máš angínu tak bys měla jít k lékaři. Na začátku těhotenství je důležité nemoc podchytit včas a správně léčit. Při léčbě je samozřejmě důležité více odpočívat-nepřetěžovat organismus.
Samovolný potrat většinou probíhá že žena krvácí.

In reply to by JaMiOn

Já vím,jsem nervozní.Ležím a nic nedělám,odpočívám s tvarohem v ponožkách... Ten včerejšek byl,ale hrozný,proto mám takovej strach.Trpím na hrozné nevolnosti a konečně se mi dělá trošku dobře,vím že kdybych tohle neustála už bych do dalšího těhu nešla. Tak je mi z toho smutno.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka