gelový lak, uv lampa

17.08.2015

Ahoj všem a předem se omlouvám za příspěvek mimo mísu. Ale nevím, s kým se poradit.

Jak jsem tak četla, je tu spoustu nehtařek. Takže určitě i spoustu laiků i profíků. Poraďte mi ženy, jak postupovat s gelovým lakem, který se zapéká v UV lampě na vlastní nehty. Ráda bych si pořídila jak lampu, tak nějaké laky, ale nevím, co konkrétního vybrat a jaký ta lampa má mít výkon.

Pochopila jsem, že je potřeba i nějaký podkladový lak, pak gelový lak a přes to vrchní lak.

Dejte mi typ. Zvládne to vůbec amatér sám doma? Koukala jsem, že těch lamp se i použitých prodává spoustu, tak mě to trochu děsí, jestli to není naivita to zkoušet doma.

Děkuji za pomoc! :a: :one:

Kliknutím vložíte smajlíky:

V první řadě bych si zašla na gelové nehty k odbornici a něco málo obkoukala. A potom bych si otevřela google.cz a tam si našla nějaký postup :) a dalším krokem je jít do specializované predejny a nakoupit vše potřebné :)

In reply to by KačkaKa

Tak to asi udělám, jak říkáš. PRávě jsem toho moc neokoukala u profíka. Jak nerozumím těm názvům a značkám. Vím, že tam dávala něco jako průhledný podklad, pak 1-2x barevný gelový lak a pak ještě vrchní čirou vrsstvu. A každé zvláš´t vytvrdit pod lampou. Budu muset zkusit googlovat. Ale věřím, že těch, kdo to mají doma zmáknuté, je tu spousta, jen nikdo zatím nereagoval :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka