Zas vyvolaný porod?

01.01.2012

Tak holky,zas asi bude vyvolávačka.Zítra jdu do poradny- budu 41+0.Ve čtvrtek Hamilton nezabral a prý pokud se nic nehne,domluvíme se na příjmu a budou mi zas porod vyvolávat.ba předchozí porody byli po prasknutí vody taky vyvolávané,takže asi nejsem rodící typ :( Žádné kontrakce,jen občas malé k ničemu vedoucí,chjo.

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka