Tak já se s vámi loučím
:girl: Tak se s vámi pomalu loučím jako těhulka a za pár dní se snad přihlásím jako maminka. :||): Zítra nastupuji na vyvolání, tak to snad dobře dopadne, malá mě nebude moc dlouho trápit a budu ji mít brzy u sebe. :cc):
Všem přeji pěkné těhulkování a rychlé porody, papa!
Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.






