Dudlíka do porodnice?????

25.07.2008

Mam dotaz pro maminky i těhulky, potřebovaly ste nebo budete si brát do porodnice dudlíka? :q: Já sem ho našla v jednom seznamu do porodnice, ale osobně mam pocit že takle brzo není potřeba. Tak prosim kdo mi poradí? :)
A ještě jestli si mam brát vlastní kartáček na vlásky pro mimi? :?

ale malá měla převrácený spání takže přes den v klidu spinkala a večer jen brečela,tak jsem poprosila přítele aby mi ho dovezl a večer jsem se krásně vyspala.A kartáček na vlasy jsem neměla sestřičky ho měly u sebe a povykoupání nám ho pujčily,ale jestli chceš mít svuj tak si ho vem.

In reply to by Janik Zlaticko

Tak nám píšeš trochu pozdě, já rodila v srpnu - už nám je 5 měsíců, ale Dominik měl to samý co píšeš přes den spal a v noci by pořád jedl, no nakonec sme to přežili, ale bylo to krušný, naštěstí doma se hned srovnal. A kartáček sme ani nepotřebovali protože sme moc vlásků neměli, vlastně ani teď to neni moc valný s vláskama. :///:

Ahoj, já při prvním dudlíka neměla a ani teď dudlík používat nebudu,(teda pokud se něco závažného nestane :n: ) s manželem jsme za jedno, že pokud to trochu jde, nepoužívat. :a:

Díky za rady :a: , dudlajs sem vysterilizovala a i s kartáčkem na vlásky přibalila do tašky, jen tak pro jistotu :///: , ale rozhodně ho hodlam dát jen v nejnutnějsím případě. Sama si myslim že u novorozeněte je zbytečný, ale člověk nikdy neví. ;) :a:

dudlík, jsme nepotřebovali, vlásků málo, takže ani kartáček..ten bych ale pro jistotu vzala..dudlík doporučujou od 4 týdne, kvůli kojení..

Ahojky, tak v porodnici jsem dudlik nemela. Malej bud jen spinkal nebo papal, na dudlik nebylo cas :s: :s: .
A ten kartacek by se mi sikl, malej byl vlasatej a oni mi ho ucesali jen poprve a pak uz ne :r:
Ale jak uz tady bylo psano, obe veci jsou malicky a urco je uneses :dance: :dance:

Tak děkuji za rady. Tak si říkam že to necham připravený doma a když bude potřeba tak mi to přítel přiveze, ale ty ponožky pro malýho si raději sebou vezmu. :///: :one:

u nás ho měli přímo v seznamu a když si setra přišla pro věci na malýho (byl na novorozeneckym, než jsem se vzapatovala po císaři), tak chtěla i toho dudlíka. a v porodnici ho měl frut a někdy byl problém mu ho před kojením vyndat z pusy (nechtěl pustit :s: ). no a doma jsem na něj nějak zapomínala a dneska ho nechce..... a kartáček na vlásky jsem nebrala, ale protože je malej hodně vlasatej, tak mi sestry půjčovaly erární. a víš co, obě věci jsou prťavý, ty se v tašce ztratí a když je nepoužiješ, tak se nic nestane ;) klidně to sebou přibal
jo a ještě se mi vyplatili vlastní ponožky (na miminko). v porodnici jich asi moc neměli, a Toníček měl pořád ledový nohy

Já jsem neméla v porodnici mlíčko-začlo se mi dělat až později a než jsem vyškemrala od sester příkrm-malá měla 4 kg,tak jsem byla ráda,že jsme ho vzali :!k:

já dudlíka nebrala nám i říkali že to nevidí rádi i když ví že některé maminky ho potají v porodnici dávají. hřebínek tam mají my co jsme měli tak byl namočený v nějaký vodě ted fakt nevím v čem jestli v nějaké dezinfekci ?...

Dudlíka jsem sebou měla, ale nevyužila, malá má dudlíka až od cca 3týdnů. Ale paní, co byla se mnou na pokoji duldík vyžila, je to asi individuální, i když ho tam sestry vidí nerady. Jinak my jsme kartáček na vlasy i kosmetiku pro mimi dostali.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka