dolce gusto

26.09.2011

Ahoj maminky,chtěla jsem se Vás zeptat těch co mají doma tenhle presovač jestli jste nezkoušeli do něho dávat kapsle od tchiba?Slyšeal jsem že to funguje.Díky za odpovědi.Přemýšlím jestli ho máme kupovat!!!!!

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak já mám tedy Dolce Gusto už 4 roky a jsem s ním ohromě spokojená. Koupila jsem si ho hlavně pro tu chuť kávy, která je výtečná. Každý asi řeší finance a tak i já jsem zkoušela nějakou vychytávku, jak na tom ušetřit. Takže jsem si koupila na našlehání mléka takovou super věc. Jelikož jsem nenašla odkaz přímo na to co mám doma já, tak vložím tento odkaz pro představu (ale cena je závratná). Já koupila u vietnamců do 100,- http://www.hdesign-shop.cz/www-hdesign-shop-cz/eshop/1-1-Kuchyne/0/5/15… . Naleji d toho mléko s ledničky a šlehám tak 20x nahoru a zpět a mléko se změní v tak hustou pěnu, že to ani našlehávač v pressovači takto nenašlehá. Komukoliv takové kafe udělám, tak se olizuje za ušima. Takže 16 kapslí kupuji za cca 90,- a mléko z krabice za pár kaček. A výsledek výborný :-)))

In reply to by Ercaa

Tak já myslím, že odpovídá ceně. Na domácí použití si myslím bohatě stačí. 10kapslí stojí 69KČ. Je tam tryska, která přímo napění mléko a třeba i kakao dětem. Myslím, že do Dolce Gusto se musí dávat jen kapsle s mlékem. Do tchiba můžeš použít, mléko, smetanu jakou chceš přímo v hrnečku a tryska ti ho napění.

In reply to by lucyas

Ale houby složitější. ;) Vodu "odtočíš" do hrníčku jen v případě, že ti kávovar stojí déle jak dva dny. Je to kvůli odvzdušnění. Zvládneš to do minuty. Pokud děláš kafe denně, zapneš, strčíš kapsli, zmáčkneš tlačítko a máš kafe. Bez "odstranění" vody, jak píšeš. Celé to trvá maximálně dvě minuty i s nahřátím vody. Mléko se šlehá zvlášť, to je pravda, ale šleháš pravé mléko, ne nějakej instatní "humus" z kapsle. ;) A pokud chceš latté, tak si to mlíko našleháš ve sklenici, do které pak rovnou uděláš kafe.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka