dobréé ráno berušky

08.04.2008

tady kráásně svítí slunéčko ale taky krásně mrzne.jak jste se vyspinkaly????..holky holky toto letí..mě přijde že za chvili rodííím...

Ahoj Peti, že tě tu vidím :a: (jsem ráda). hned bych odepisovala, ale jsem v práci a to je pak složitější :§) Co dělá naše Nelinka? Je hodná na mamminku :s: ? Máme to cca za nějakých 60 dnů a něco :qu:

In reply to by Marichen

Achoooooooooj Mari... :k: tak jak se má Max? Nellinka do mě dobře buší povím ti...docela sajgon :\x: mi tam dělá...Prosím tě já jsem teď řešila porodnici, tak se pojedu podívat do Ivančic.Doktorka mi radila, že Brno bude narvaný a tam ať se jedeme podívat, že je to tam fajn...Tak se tam pojedeme podívat, má pravdu, Bohunice se upravuji stavebně tak je tam rachot jak blázen, Obilnák bude narvanej a říkala mi že si myslí že malinka by neměla mít problémy, tak není důvod tam jít...a Milosrdní bud ty a nebo ty Ivančice, kde bych měla klid a nemusela se stresovat, že je plno...tak to musím omrknout...a jak se máte vy???Už máme vyklizeno a teď se pojede koupit skřín a huráááá něco se děje, třeba to tu stihneme do porodu....občas mám pocit že to do toho června nevydržíme :\x:

In reply to by nyx

Peti, já byla včera v předpor.kurzu (v CENAPu) a řekli nám, ať si najdeme i další altern.porodnici a taky jsme se rozhodli pro ty IVANČICE! Mají otevírací den poslední středu v měsíci, ale zavolám tam a nahlásíme se asi na víkend na prohlídku prostor. Říká se, že holčičky jsou živější něž kluci a zřejmě to bude asi pravda - malá ti dává zabrat :dance: to mě sice Max občas nakopne a rozpíná, ale dá se to. Tak přeju dobrý výběr skříně :one: Já budu ještě v práci 22 dnů a pak šupajda doma a úklid a snad hned první den neporodím :c:

In reply to by Marichen

chi chi , máme stejný myšleni..no tak jsem zvědavá jak se nám tam bude líbit, my mužeme jen ten víkend...prý je tam moc hodný pan primář a porodni asistentky..no jo holka máme to za pár co???

Ahojky,už to máš za pár! :||): Mě malá nechala spát až do 7.45 a teď zase spí,je hodná. :h: Tak přeju pohodu i do dalších dnů. :k:
Jo,kdysi sis stěžovala,že ti nikdo nenapsal,mně to bylo líto,ale přihlásila sem se později,je pravda,že na to holky kašlou...Nenech se tím ale otrávit!A přítel už nezlobí? :\x:

In reply to by jituška

Ahojky Jito, teda ty máš pamět..jo sem se naštvala a pak jsem se už nestihla ani vrátit :girl: ...My jsme dneska vstávali zase v 6 :00: ,tak jsem si stihla poklidit a vypravit muže do práce, a ted mám čas na odpočívání jak říká pan doktorka...klidový režim maminko :qu: Přítel , snaží se...hádka trvala nakonec skoro týden :§) , konec byl velmi ale velmi psych. vyčerpávající ale...přineslo to ovoce..a dokonce jsme se včera i pomazlinkovali :\x: ..já měla děsnou noc s ni dneska, bušila tak do mě, že se to nedala až vydržet.tak jsem si musela lehnout na bok a drndat ji ...ale udrndala jsem ji a spinkala...ale jako mazec...je teď tak živáááááááá....a co vy?????

In reply to by nyx

NYX!Já si tě pamatuju,nějak jsi mi utkvěla v paměti,ještě jak sis tady měnila ikonku,aby tě nepoznal ://: ...a dávno předtím...ale ty mě asi ne,co,měla jse ikonku,kde jsem byla v hnědých teplákách... :00: No to bylo to jediné,co jsem na doma snesla :jawdrop:
My se máme dobře. :k: Zpočátku po propuštění jsem si myslela,že malou nezvládnu,teď se to celkem dává do normálu,už si na sebe trošku zvykáme :h: ...Porod byl hroznej,mám to v blogu.Malá přibrala,naposled měla 3200.Ale s přítelem se poslední dobou hádáme,je mi z toho špatně :r:

In reply to by jituška

no tak to jsme si vysvětlili a je to lepší ted řekla bych, hodně pomohlo to, že jsem měla ted nějaký ty trablíky, tak si začal uvědomovat že to neni úplně sranda...já už fíííím...no je ale to ale panenka čoveče..já sem tak zvědavá, jak bude vypadat ta naše beruška :||): no tak porodu se bojím Jíťo, ale chodím do kurzu tak si říkám že když nebudu vědět já, bude si pamatovat Miša :qu: ....a proč se hádáte??nerozumíte si??nebo začal žárlit??

In reply to by nyx

Nyx,to jsem ráda,že se to vyřešilo. :one: Porodu se neboj,uvidíš,ven to jít musí :s:
Nevím,nějak jsem mu přestala věřit,to je podle mě nejhorší,myslím,že pro něho nejsme tak důležité jako florbal (on ho trénuje) a kámoši,on sice říká,že to není pravda,ale nějak mi to ještě nedokázal.... :r:

In reply to by jituška

spooortovec...tak to mám doma..ale háázenkáře.dva dny v týdnu tréénink, neděle zabitá zápasem, k tomu turnaje...občas je toho přemíííra :n: , no a co se týče kamarádů...věčný boj, ale já jsem ta co se nesnaží , ale do kina nepůůjdou :\x: ...takže dlabanec na ně....a provedl ti něco ???

In reply to by nyx

Nyx,tak aspoň víš,o čem to je...On by do kina i šel,ale já si ještě netroufám nechat malou mamce....bych na ni pořád myslela,má teprve tři týdny....Neprovedl mi skoro nic,je to hlavně o tom pocitu,že na nás dlabe,že mě vidí jen jako matku,jak říkám,tvrdí opak...nebo mslíš,že mi to jen leze na mozek?????

In reply to by jituška

jito neleze, jen vidíš že on má nějaký relax a ty vypnout nemůžeš..když to není domácnost je to malá, občas mě to taky chytá...nejdřív těhotná 9 měsíců nic nemůžeš co tě bavilo, potom zase kojeni na nějakou dobu, a miminka jsou malinkatá a jsi po porodu..je to jasný že to s náma bude házet .... zkus ho vytáhnout na procházku, děláš často vše sama bez něj..zkus ho ulovit a něco spolu dělejte, běžte ven nebo tak něco...z moji hlavy mi z toho jde dycky že mi moc chybí a tak to potom převedu že o mě nestoji..ale jak začne semnou trávit čas je to lepší........

In reply to by nyx

:h: :h: Nyx,ty jsi prvníčlověk,který mě pochopil,fakt,nekecám,ostatní nade mnou jen kroutili hlavama,nechápali,ty jsi zlato,já ti moc děkuju,myslela jsem si,že patřím na psychinu...ale tak asi ne...jejda,já mám úplně slzy v očích,jak jsem ráda,že mě chápeš..... :h: :h:
Jáho vytáhnu,uvidíme,akorát teď se mi s ním nechce ani vidět... :n:

In reply to by jituška

Ale neee...to se ti jen zda jito...opravdu....a nebo jsou divní..mě to přijde normální totiž...když jsem byla zvykla trajdat po venku, pařit, sportovat, chodit do prace a ze dne na den jsem musela přehodnotit cely svůj život a přeskladat...nikam nepatříš, podle mě jsi opravdu normální..by mě zjimalo jak by bylo jim, kdyby místo na pivo s klukama, zábavy a práce měli najednou sedět a odpočívat, a nic...wachacha..bych je chtěla vidět...dej si čokolídu, vytáhni fotky kde jste spolu někde byli a ponoř se do vzpomínek..navod si tu naladu na něj sama...dělam to tak teda ja...dam si cokoladu, udělam kafe, a otevřu fotky...a pak se začnu těšít a ani jeho blbý den mi to nepřekazi...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka