Dobré zprávy z ortopedie | Moje těhotenství.cz

Dobré zprávy z ortopedie

Obrázek uživatele Cmelda

  Ahojky, my měli tento týden s Kubíkem dost důležitou kontrolu na ortopedii, byla jsem hodně nervózní, ale dopadlo to nad očekávání dobře! Kubíček byl tentokráte moc hodný a statečný, celou dobu tam nezaplakal, jen chviličku zaprotestoval, když mu vyšetřoval nohu, jinak čile komunikoval a krásně si hrál s jejich autíčky! Veeelkooou pochvalu ode mne dostal! Obrovský rozdíl oproti minulým návštěvám, kdy ta dlouhá vyšetření a výrobu ortézek apod. vždy hystericky prořval, dobře si už pamatoval co se mu tam děje. Ale teď jsme dlouho nebyli, tak zapomněl Smile Jinak byl docent s vyšetřením vcelku spokojený, další operace se zatím odkládá na neurčito :\x: Teď stále máme nadále stimulovat k lezeni a k odrážení a co nejvíce cvičit atd., prostě konzervativní metody. Až se bude snažit chodit sám, pojedeme do Motola pro další ortézku, ktera bude přes den, s ohebným kloubem u kolene, aby mu pomahála při chůzi a mohl udržet stabilitu. Mám obrovskou radost! Dance 4
  Také jsme byli na genetice, Kubík měl zpočátku diagnózu Ribbing-Miller syndrom, pak to změnili na Desbuquois syndrom, ale na genetice říkali, že asi ani jedna z těch dignóz není správná. S určením nemoci je to složité, konkrétní geny nejsou izolované a onemocnení příliš vzácné. Nicméně léčbu to nijak neovlivňuje, takže to pro nás není až tak podstatné a neřešíme to.
  Pápá

  Komentáře

  Obrázek uživatele Polaire

  Jupiiii!!! To je skvělá zpráva Jednička Kubíček je statečný chlapeček! Jen tak dál! Máme velkou radost. Šárka a František Srdce

  Obrázek uživatele martina2105

  super Jednička Jednička Jednička

  Obrázek uživatele bublais

  Já to říkám pořád, že Kubíček je strašně velký bojovník a šikulka!!!!!Posílám mu pusinku:)
  Náš Kubík vždycky za statečnost dostal nějakou hračku, vetšinou auto, a tak není divu, že byl taky vždy hodný:))

  Obrázek uživatele Zaneta H

  :qu: šikulínek

  Obrázek uživatele kano80

  :qu: :qu: :qu: jen tak dál :C]]: :C]]:
  Kubík je šikula a určitě to oba zvládnete na 1
  Držíme palečky a posíláme hóóódně zdravíčka a taky trochu toho štěstíčka
  Pa Katka a Adelinka

  Miminko k přímé adopci

  Dobrý den,

   

  hledám milující pár, nemající bohužel to štěstí vlastních dětí, který by měl zájem o přímou adopci chlapečka...

  hnědý výtok

  čago belo, hele mám problémy. Hnědej výtok, tady píšou, že může bejt v těhotenství...

  Daruji Utrogestan

  Daruji dvě neotevřená balení Utr...

  bůlka na jizvě po nástřihu hráze

  Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

  Ahojte holky,tak asi před necelou hodinkou mě vzbudilo nutkání na wc,tak jsem šla a už jsem skoro zase usínala,když jsem ucítila fakt dost velkou bolest v podbříšku vycházející spíše z levý strany,bříško tvrdé.No samozřejmě mě hned napadlo,že by už..?

  Holky, tak nevím, jestli se nemám začít bát. musí to ven. Už se tím trápím pár týdnů, nemluvě manžel. Nevím, jak to všechno bude vypadat, ve firmě to nevypadá nijak růžově a nevím, jestli nebude manžel bez práce :r: Teď 2 prcci, hypotéka, u který nám budou přepočítávat úroky, tak nám to určo jak minule zase zvednou měsíččně o 1000 Kč, já na mateřský.

  Ahoj maminky těhulky, 4.5. jsem byla na krvi a na UTZ po posledí menstruaci 16.3. sestra vypočítala 7 týden..ale podle UTZ je to teprve 6 týden. Včera v poledne jsem měla divný pocit jako výtok...a po navštívení WC byl papír narůžovělý...ihned jsem jela k DR. podíval se na UTZ...je tam mimísek asi 1.2 cmse srdeční akcí. Doporučil mi být v klidu.

  Ahoj holky! tak dneska začínáme my Smile
  A hned po ránu Vás zahltím:
  http://www.mojetehotenstvi.cz/jak-jsou-na-tom-va-i-muz-ti-s-praci

  i já s epřidávám do klubu těc ježíškovských Smile termín mám na 22.12. Smile

  Matyáškovi zuby.

  ahoj mamky, naše malá nikdy neměla problém s jídlem, vždycky jedla s chutí ,byl ji před 14 dny rok a nějak jakoby se v ní něco stalo,odmítá mi většinu jídla,teda hlavně pečivo...první nechtěla ani namazaný rohlík jen suchý,ale dneska ráno nechtěla už ani ten suchý,tak sem ji dala aspoň piškot a ten taky odmítla a vyplivla.nevím co ji pořád dávat kromě mléka na snídani a na večeři,obědy papá,ale

  Holky co myslíte je tam podoba na tatínka?? POSLEDNÍ 2 JSOU TED AKTUÁLNÍ,MĚ SE ZDÁ ŽE UŽ TAM DO TATÍNKA MOC NEMÁ JE PINDÍKA :€m: :€): A ÚPLNĚ POSLEDNÍ JSEM JÁ A JIŘÍK K ÚPLNÉMU POROVNÁNÍ CO MYSLÍTE???

  Zdravím všechny květinky :k:
  Tak mě včera propustili z nemocnice i přes bolesti,které mám v podbřišku a tvrdnutí pupíku... Sluníčko .Podle tohohle :*8*:
  jsem otevřená na prst volně a čípek mám dva centimetry a polotuhý.cs4. Tak v tom se moc nevyznám :€}€: .Celou noc jsem