Dnes nám pan doktor zamotal hlavičky

30.11.2012

Ahoj mamči,dnes jsme byli na UTZ u mého doktora,byl semnou i přítel. když jsem byla někdy ve 20tt řekl nám že to vypadá na holčičku,ale stopro to nevidí. Pak jsme byli na genetice,tam nám řekl pan doktor zase že to vypadá na holčičku. A dnes pan doktor říká,tak pohlvaví znáte že? Já mu říkám,že holka a přítel,ne kluk to vidím jasně :-) (dělal si srandu) a pan doktor se jen tak usmál a řekl,no vidím že máte jasno,ale hlavní je že se MU tam daří. Tak a já už se teda neptala co to vlsatně je....ted nad tím tak přemýšlím a nevím....Hlavně že jsem vybírali takovou dobu jméno pro holčičku,hádali se a nakonec to bude klučík? No uvidíme,to je jen pro pobavení že jsme z toho ted oba jeleni :-)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Podle mě taky myslel MU, jako tomu miminku. Já pohlaví vědět nechtěla a jednou jsem taky řekla něco, jako že ho cítím napravo (nebo tak, není to podstatné) - myslela jsem ho - to miminko. A nedokázala jsem kamarádce vymluvit, že neznám pohlaví a že jsem nemyslela ho, jako kluka :)
U druhého pro změnu dr. na kontrole říkal něco dceři, kterou jsem měla s sebou, a mluvil o sestřičce. Tak jsem byla smutná, že prozradil pohlaví. A když jsem si to zpětně přehrála v hlavě, došlo mi, že myslel svou zdravotní sestru :D

In reply to by femme.fatale

že to myslel obecně. Já už s tou holčičkou tak nějak počítám :-) Ale samozřejmě je to jedno,hlavně zdravé,jen že to byla docela sranda,jak řekl vidím že máte jasno...:-D Ale neřekl už ani slovo,co to teda je :-) už na to prdíme,necháme se překvapit a je to. jména máme obě,jak pro holku ,tak pro kluka,tak není o řešit :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka