dilema, kočárek

29.03.2012

Holky, poraďte, nebo jak to máte vy..... Mám kočárek 3 kombinací, lehoučky, max spokojenost, jen mám malé auto a přece se i sporťák skládá ze 2 dílů, také ho nosím ze schodů což je záhul, jezdím a budu jezdit hodně na zahradu a také chodím bruslit a tak se mi bude hodit ještě jeden kočík,známá mi nabídla Eddie bauer, je supr, velká kola do terénu, lehoučky z titanu, složitelný jednou rukou a prostorný a do auta se mi krásně vleze, ale má jednu jedinou nevýhodu a to, že nejde do lehu a tak si říkám, jestli to je až tak nutné, když jeden polohovací mám, co vy na to, jak to budete řešit vy????

Kliknutím vložíte smajlíky:

ale malá se do sporťáku od trojkomb. nevešla cca od roku a půl, takže jsme pak koupili větší skládací od Zoppy, je do lehu, do terénu supper, skladný, velký koš a dodnes, i když máme skoro tři roky jsem ráda, že je do lehu. Ty trojkombi nejsou tak velké.

In reply to by fli

My máme velký, takže to bych neřešila, jen se nehodí na ty brusle a nebaví mě ho pořád tahat do schodů, ani by mě nenapadlo koupit další, kdyby máma nepřišla s tím ať koupim nějaký starší k ním na zahradu, protože, než já naložím do auta kočárek a dítě, tak vyroste kedlubna :00: a tak jsem si řekla, než nějaký starší, tak rovnou sporťák a skladnější a když mi ho známá nabídla za 2500,- tak jsem taková nalomená, tak nevím :?

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka