Dělená strava

03.06.2010

ahoj holky,která z vás taky praktikuje dělenou stravu? Já jsem začala teď v pondělí,četla jsem na to hodně kladných reakcí,taky že ženy hodně zhubly,ale chtěla jsem se optat i tady,jak jste na to vy. Jak dlouho to praktikujete a kolik jste už po případně zhubli. Já jsem tvor,který si neumí moc odepřít,tak se mi zdá tohle supr,jíst kolik chci,jen né vše tláskat najednou,proto vás prosím o vaše reakce,popřípadě tipy děkuju moc :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahojky,já jsem začla skoro před dvěma měsíci dělenou stavu a mám už 10kg dole.Musím říct,že plně kojím a miminko vůbec nestrádá.Pořád jsem se vymlouvala na kojení,ale jde to.Musím říct,že ji přesně nedržím,třeba když máte bílkoviny,tak by jste měli jíst k večeři to samé,co jste měli k obědu.Ale já si večer dám třeba obložený talíř se salámem a sýrem,protože mi to pak chybí.
http://www.zenax.cz/rozlisovaci_dieta_590.htm
http://forum.zhubneme.eu/read.php?9,60662,page=2
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1011

In reply to by heedy

a musím říct,že necvičím,na to jsem já moc líná :C/): :00: S touto dietou začal můj bratr a pak se přidala i moje mamka,tak mě to pořádně nakoplo,když jsem viděla výsledky a hlavně u tétto dietky vůbec netrádáte :one:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jojo, to je na tom nejlepší, že se nemusíš omezovat. Sice jíš jen "povolené" věci, ale sníš kolik chceš. A hlavně se to dá držet dlouhodobě, já jsem zkoušela víc diet a každá skončila tím, že jsem v záchvatu žravosti a nezvladatelné chuti sešrotovala všechno, co bylo po ruce. Teď držím chutě na uzdě a už ani nepotřebuju jíst tolik co předtím, stačí mi daleko menší porce a hlad nemám. A vůbec mi nevadí, když si manžel večer rozbalí u televize čokoládu nebo chipsy, naopak si v duchu říkám - počkej taťko, já ti ukážu, budeš mít doma takovou kočku, že tě ani nenapadne dívat se po jiných :s:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Moje mamka měla kdysi dávno půjčenou knížku, kterou vydala Kořínková, tak jsem si o tom tenkrát přečetla. Už si nepamatuju, co tam všechno bylo, ale ten základ - jak správně dělit, co se může a nemůže jíst, si celkem pamatuju. A na netu o tom najdeš taky hodně. Taky jsem měla strach, že se neudržím, ale kupodivu je to v pohodě. Mám před sebou ještě kus práce, potřebuju shodit ještě 14 kg, tak snad mi to nadšení vydrží.

Ahoj, já dělenou stravu držela, když mi bylo 16. Zhubla jsem za 3 měsíce 8 kg. Ani jsem nijak necvičila, jen tělocvik ve škole, takže žádný pravidelný pohyb a šlo to. Teď už zase "dělím", začala jsem 12. května a mám zatím dole 3 kg. K tomu 30 minut denně cvičím. Jde to sice pomalu, ale to nevadí, hlavní je, že vidím výsledky. Je to super, nemusím se trápit hladem. Asi po týdnu dělení mě i přešla chuť na sladké (předtím jsem bez sladkostí nemohla vydržet), je to super. :a:

In reply to by Guffanecek

Určitě to půjde ;) A zvlášť pokud cvičíš. Prý je důležité překonat prvních 5 dní, než si tělo zvykne na nový režim a nastartuje se hubnutí. Mně už teď ani nepřijde, že nějakou dietu držím, prostě se najím, když mám hlad, stačí mi malá porce, nemívám záchvaty žravosti ani chuť na cokoliv "zakázaného". Držím ti palce, ať jdou kila dolů!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka