Dárečky pod stromeček

09.11.2008

Ahojky kočky...Co budete kupovat pro prcky pod stromeček a asi za kolik Kč? Díky pááá

Ahojky, Álovi bude o vánocích něco málo přes 10 měsíců. Já jsem mu koupila piánko, nějaké oblečení, ale to bych mu koupila dřiv něbo později ať by byly Vánoce nebo ne. No a ještě mám v plánu chodítko activity od Chicca, to bude od nás asi tak vše, jinak u švagrové už má připraveného mluvícího pejska od FP, a po babičkách velkého plyšového psa, puzzle, takové ty pěnové, nějaké oblečení. Na to že bude mít největší radost z papíru, je toho až až. :s:

emče bude 6 měsícu na vánoce mam pro ni dudlík a takovýho slona s nasazovacíma kroužkama do ktery když se hodí balonek začne hrát koupila semh oasi pře 2 měsíci pač byl levnej tako ho dostane ted pak mam pro ni dudlika ten muj ji koupil nafukovací skákadlo což ji bude moct dát spíš k narozkám chtela bych novou autosedačku ještě nebo jídelní židličku ale záleží koli bude peněz u nás pro emu stejně chodí ježíšek pořád tohle bude jen tak na oko aby taky měla něco pod stromkem dala sem si zálež na výběru papíru to ji nadchne nejvíc :D

Ten tvůj klučina je moooc krááásný ....má takový pronikavý kukuč.... :c: .No s těmi dárky je to velké téma... :s: .Majdalence bude něco málo přes sedm měsíců na štědrý den a asi koupím nějakou hračku do vody, začíná ve vodě pěkně řádit, pak chci takové piánko do postýlky, že do toho kope nožičkama a ono hraje, pak na mlácení bubínky, pořád do něčeho mlátí, tak jí koupím bubínky.. :s: .No a asi nějaké oblečení, nebo co mi ještě padne do oka.. ;) .Babča s dědou koupí ohrádku a taky nějaké hračky.Kolik utratím to fakt netuším, ale max.2000kč.

jé vy už jste chlapáci moc mu to sluší já ještě nevím co pořídíme Matějovi jinak velké děti mají jasno sisina a Matějíček

tak my s manželem kupujem napůl autosedačku (2200,-), já mám zvlášť pro ni oblečení (asi 400,-) a mám v plánu ještě nočník a manža koupí hračky tak do 500,-. No a zbytek dostane od babiček. Letos to ještě nějak nehrotíme, bude jí 7,5 měsíců takže z toho nebude mít ještě rozum.

In reply to by gabula

No právě, že ty malý děti z toho nic mít nebudou. My taky něco koupíme a dáme pod stromeček, ale bude to spíš kvůli tomu, abychom ho s tím pak mohli vyfotit a fotku strčit do alba :///: :s: :///: Stejně mu vždycky koupíme, co potřebuje i když Vánoce nejsou ;)

Ahoj Iwuschko. Tak tento problém řeším taky :w: Máme 7 a půl měs. kloučka. Osobně s myslím, že vůbec nemá cenu mu kupovat nějaký drahý interaktivní hračky, že ho to stejně nebude teď bavit, možná až později. S manželem jsme přemýšleli, že mu koupíme nějaký kostky, nebo takový ty kroužky, jak se dávají na kolík, knížečky. Naši mu koupili nějaký velký vyklápěcí auto na způsob tatrovky. Nemám poblém do toho investovat, ale fakt mám strach, že by ho třeba takovej mluvící hrnec moc nezajímal a byl by to pak jen takovej další krám v domě.Co mám zkušenost, tak ho stejně nejvíc baví třeba různý části mixéru(ne ostrý), struhadla, papíry, hrnce, kartáček na zuby apod. Kdyby mě ale třeba někdy přesvědčil, že je interaktivní drahá hračka opravdu k něčemu, že si s ní fakt děcka vyhrají, tak bych do ní šla ;) Toď můj názor :)

In reply to by Zuzu

Ahoj Zuzu, Ála dostal od mého právě zmíněný hrnec od FP, zatím ho jen zkoumá a ocucává tvary, ale je určen pro děti od 6-36 měsíců, tak že si myslím, že až přijde čas učení, tak svůj význam asi splní....doufám ;), není to žádná levná záležitost.

Ahojky, tak my to máme o něco složitější, protože Justýnce bude 23.12 JEDEN rok, takže to nesmíme ošulit :n: A určitě to bude o mnoho dražší :s: (Ale za to ona nemůže)
Koupili jsme jí golfáč na jaro, kompletek trička a manšestráků, xylofon s kravičkou, svítícího plyšáčka do postýlky, odrážedlo, plavečky. A jinak ostatní dárky pro ní mají babičky a dědečkové ;)
Nedávno jsme jí pořizovali autosedačku a cyklosedačku s helmou, takže u nás chodí Ježíšek i během roku :s:
Nevím kolik to může všechno stát, ale tipuji 4-5 tisíc :) (Ale jen ten golfáč stojí polovinu ;)
Tomášek je kouzelnej :h: :h: :h:

In reply to by Aajka007

Holky, děkuji za odpovědi.....Mě se strašně líbí mluvící křesílko od FP, ale manžel má jiný názor, tak kvůli tomu máme menší spor, jinak nevím...Koupíme určitě houpačku, jedna babička má houpacího koně (myslím, že je na to ještě malý, 30. 11. bude mít 10 měsíců) a druhá babička koupí nočníček také od FP...ten jsem si zamilovala.....

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka