Cysta ze žlutého tělíska

08.09.2009

Ahoj holky, dle výpočtu a pozitivních testů bych měla být v 5. týdnu. Včera jsem byla na ultrazvuk, ale místo mimča viděl doktor pouze cystu, která prý vznikla ze žlutého tělíska. :#o: Máte někdo zkušenost s něčím takovým? Dneska jsem byla na krevní test, tak doufám, že vyjde pozitivní a že domácí testy nelhaly. Na další ultrazvuk mám jít za týden. Jinak se cítím v pohodě, občas pobolívá břicho, občas pálí prsa, občas bolí záda v kříži. Všem držím palce, ať je těhu bez problémů! :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Já měla cystu ze žlutého tělíska před několika měsíci. Tenkrát jsem jen místo ms špinila a tak jsem šla pak k dr. a ten ji potvrdil.¨Dostala jsem vyvolávačku a do 14 dní jsem dostala ms.

Jé tak to mi něco připomíná, před 14 lety se ultrazvuk nepoužíval tak často, takže když jsem přišla za tehdy svou doktorkou že jsem těhotná, prohlásila že né že to je jen cysta :s: , tak jsem si vydupala krevní testy, ale v laborce byla nějaká studentka, a já tenkrát zažertovala něco v tom smyslu aby mi ty testy nepopletla :00: což jsem neměla dělat :s: , testy vyšli negativní, doktorka byla spokojená že měla pravdu s cystou a já dostala provokačku. Pointa všeho je že ta cysta mi zrovna běhá po bytě a tříská s ní puberta o zeď, ani provokačka jí nezahnala :C]]: , takže držím palečky, ať tvé domácí testy nelžou :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka