Cukrovka | Moje těhotenství.cz

Cukrovka

Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

  Ahoj holky, tak se hlásím mezi maminky s Těhu cukrovkou. To je radosti na starém bělile, já a dieta. Takže držím ostatním palečky, ať máte cukr v pořádku:)

  Komentáře

  Obrázek uživatele sterega

  Ahoj. Já ji taky měla. Prve to byl šok, ale na dietu jsem si rychle zvykla, i na oíchání do prstu. Blbý bylo, že jsem přibrala přes 30 kg... To tím, že cukr je ve všem!! a kde není, je všechno TUČNÝ ... Drž se Smile není to tak hrozný, jak to vypadá Smile

  Obrázek uživatele Nadsena cekatelka

  Ahoj,děkuji moc za podporu. Samozřejmě když jsem se to dozvěděla,tak to ořvala. Ale pak když jsem se uklidnila,tak máš pravdu,zě to není tak hrozné. Já mám zatím ve 28tt 4kila nahoře a tolik už asi nepřiberu,takže taky nějaké pozitivum. A když náhradím čokoládu rajčetem,tak pro mimo jedině dobře:)

  Obrázek uživatele Miska87

  Ahoj, taky se hlásím mezi rodičky v červnu.., zrovna včera jsem si volala na výsledky a naštěstí je to v pořádku.. Ta těhu cukrovka se může přeměnit v normální cukrovku po porodu?

  Obrázek uživatele Andrej91

  tak už jsi byla na v Černicích si dát tu jejich dobrotu? já nic horšího nepila :€z€: Mrzí mi, že ti zjistili těhu cukrovu, to je nějaká drastická dieta? ale ty 3 měsíce se to dá vydržet asi viď? hlavně aby bylo miminko v pořádku Smile

  Náhradní matka

  Nabízím se jako náhradní matka pro páry který nemohou otehotnet

  Pád v těhotenství

  Ahoj maminky, mám na vás dotaz. Jsem ve 13. Týdnu a včera jsem zakopla o schod a spadla jsem na koleno. Neuhodila jsem se do břicha nic...

  Tehotna maminka

  Dobry den. Jsem tehotna a mam hroznou rymu. Vadi miminku polykani hlenu?

  Těhotenství

  Dobrý den,chtela jsem se zeptat, mám takovy menší problém dostala jsem od pana doktora gynprodyl na udržení...

  Přímá adopce

  Dobrý den, jsme manželský pár, kterému osud nedopřál mít vlastní mimko. Proto hledáme maminku, která by cestou přímé adopce chtěla...

  Je tady maminka,ktera provozuje miniskolku,materske centrum nebo hlidani deti?

  Ahoj maminky, vím že nejste právníci a soudci, ale chtela bych odejít od přítele s kterým mám dcerku ale do jineho mesta,vzdáleného cca 12km od nas, bojím se však že mi soud malou do pece nesvěří, jsem mladá, ven s ní chodil tatinek protože ja jsem byla u své matky v praci abych si odpocala a vydelala nejake peníze, a nakonec jsem si nasla noceho a tudíž přítele podvedla, jakou mam šanci?

  Milé maminky, byla by některá z vás z Prostějova? Já jsem se nedávno přistěhovala a neznám tu žádnou maminku, se kterou by se dalo popovídat o starostech všedního a dne a třeba i zajít na procházku. Je mi 24 let a mám 4měsíčního chlapečka.

  Ahojky holky, budeme se v létě stěhovat do rodinného domku a já bych se chtěla věnovat zahrádce. Nic o tom ale nevím...neporadily byste mi nějaké stránky kde je vše vysvětleno tak nějak od začátku? Nebo dáte nějaké dobré rady a tipy? O zahrádku bylo pečováno protože paní co tam bydelela před náma to měla jako svůj největší koníček, ale nevím co všechno pěstovala.

  Ahoj holky mám navás dotaz jak vychovávate děti s ADHD? a mate nějaké kamarady nebo se odvás lidé odvraci? Mám syna (tři roky) s diagnistikovaným ADHD a někdy je to opravdu těžké ale to asi znate každa sama, jen mě mrzi že se odnas každý odvraci a skoro ze všech stran slyšim ty máš ale nevychované dítě. Mužu se zeptat jak to zvladate?

  Ahojky spolutěhulky, maminky i snažilky. Poslední dobou mám takový problém, že mi při chůzi bolí břicho. Jakoby od pupíku nahoru a od boku k boku. Nevíte čím to může být? To břicho mám při tom jako kamen. Dole je v pohodě, tam je měký a nebolí. Mám to jen, když chodim. Doma po bytě teda ne, ale stačí dojít na nákup a sotva se šoupu. Mám si zkusit koupit magnézko? Co myslíte?

  Holky, nechcete některá ukázat fotečku s bříškem v časopisu a udělat tam rozhovor?
  Paní redaktorka shání těhulky do Family Star.
  Kdyžtak mi písněte zprávu a domluvíme se.

  Ahoj holky, mám dotaz od jakého věku se automaticky provádí odběr plodové vody? Já jsem si myslela že od 35let, ale mám kamarádku teď otěhotněla je jí 36let a čeká jí prvotrimestrální screening a krev a podle toho jaké bude mít výsledky se teprve rozhodne jestli na odběr půjde nebo ne.

  Holky, potřebuji vytvořit pěkné firemní internetové stránky, jsem běžný uživatel PC, ale věřím, že né úplný blb :///: Poradíte nějaký typ, můžou být zdarma i placené, snad to sama zvládnu, jen nevím na jakém portále to hledat, moc děkuji za rady a typy Jednička