mate doma taky takovyho blbca? :-)

13.01.2009

Devcatka pojdte trosku zmenit tema a pokecat jaky mate chlapi?? Ja toho svyho miluji ale nekdy me tak stve ze kolikrat premyslim o rozchodu. My jsme totiz berani a hadame se porad fakt kvuli KRAVINAM!!! uz me to nebavi. Mate to taky nekdo podobne? ze resite a hadate se kvuli blbostem a pak vas to mrzi? Rikam si at uz se mala narodi,uz ju to myslim nebavi porad nas poslouchat :) a stve me to i skrz nu.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Myslím ze je to všude stejne, ja sveho manžela taky miluju ale nekdy bych ho zabila :) :) ale je to jen chlap, tak to ho omlouvá někdy :)

Hojas holčiny, vidím, že je to všude stejný.. ;) Taky jsme teď měli krizovku, máme ji tak jednou za měsíc, mám mladšího partnera a někdy mi příjde dost na zabití, já ale taky nejsem žádný svatoušek..Jsem trošku panovačná, někdy hysterická..On je beran a já lvice, sice prý k sobě ideální znamení, ale dost to mezi náma jiskří, oba palice tvrdý..Ale miluju ho!! :h: :h:

a kolikrat jste se vtehu s manzelem nebo pritelem pohadali? kolikrat jste na sebe zvysily hlas? my uz hodnekrat a pak me to mrzi treba jako dnes :)

Ahojky,no s mým přítelem máme teď trochu palčivější období :( ani se nehádáme, on prostě mlčí, což mi snad připadá ještě horší... :00: a navíc se hromadí nedořešené věci ://: ale jinak ho strašně moc miluju :c:

SilvieS

Taky se hádáme kvůli kravinám, ale to je asi ve většině vztahů. Teď máme pauzu, protože jsme měli fakt velkou krizi a málem skončila rozchodem. Bydlíme každý u svých rodičů, ale po narození Adélky budeme zase spolu. Už se mi po něm docela stýská, a i když mě občas dokázal vytočit tak, že bych ho nejradši zabila, tak ho moc miluju a už bych ho nevyměnila.

Ahojky, no já jsem ryba, on beran, ale ten drak jsem u nás já, on je děsnej kliďas, až mě tím někdy vytáčí. No a teď v těhu si to chudák asi užívá, mám děsně pitomé nálady, někdy protivná, jindy veselá, nebo nevyspaná, asi to každá znáte. Ale když už se hádáme, tak to stojí za to, většinou to zakončíme tím, že hádat se nemá smysl a pak je většinou tak půl hoďky ticho, on je teda tichej hodně no a pak já už nevydržím trucovat,tak že zase kecáme a je fajn. Vzhledem k tomu, že mám 24 hodinovej slovní průjem :D, tak se to se mnou nedá vydržet, chudák miminko, tak ukecaná mamka a nedá se nikam zavřít :D .Ale jinak je manžel někdy taky flegmoš, než se k něčemu rozhoupe, tak to trvá, takže to většinou raději udělám sama :D

Ale mooooooooooooooc ho miluju!!!!!!!!!!
a dneska jsem ho vzala na UZ a byl celej na měkko :)

ale manžel naštěstí ryba, takže nadávám a hádám se jen já. On to přechází mlčením. Ale taky nadávám kvůli kravinám. Miluju ho a jako otec (už 3 týdny) je úžasnej! Ale teď jsem se třeba nasrala. Zjistila jsem, že nám došlo dříví a nemám čím topit. Mám doma malinkou holčičku a on není schopnej nařezat dříví. Než se vrátí z práce, tak tady zmrzneme! Bydlíme v baráku, topíme jen v jedný místnosti Petrama a jinak je v celým domě mráz. Nevím co mám dělat, na cirkulárce samozřejmě řezat neumím.
Tak nezabila bys ho?

In reply to by jerabina

Třeba jen zapomněl.taky musím topit, ale v kotli a dřevo tam mám naházený nebo to udělám a topíme i uhlím.Taky manžela šíleně miluju-to jsem tam myslím v tom mým příspěvku zapomněla napsta.A taky je ryby a jak ty píše většinou hádku přejde mlčky.Já jsem střelec, takže trošku výbušnější povaha, ale zase jsem splachovací to manžel ne.

In reply to by JaninkaU.

on mi na chodbu nanosil bednu dříví a uhlák plnej uhlí. Ale na celý den to nestačí, tak jsem si vzala bednu, že si jako naložím další várku a ono není kde brát. Dříví je v metrových kusech naházený u cirkulárky. A to včera seděl celý den u televize :-( Že nemá co na práci. To mě sere, že nás tu s Mončou klidně nechá zmrznout. Kdyby sme měli už ústřední topení, pak radiátor vydrží teplý i když dojde topivo a chcípne to. Ale Petry chcípnou a je zima... :-(

In reply to by jerabina

Nenaštvi se ale mohla jsi mu to připomenout.Já vím, taky jsme měli Petry,když jsem byla malá a babička topí dodnes kamnama tak to znám.Má vám to dřevo rozřezat všechno do zásoby.Psala jsi, že to chce i místo jídla tak to vyměň za dřevo :///: To byl samozřejmě žert,Já vím musí vám být pěkná kosa...

In reply to by JaninkaU.

není proč. A nebylo co připomínat. On řezal v neděli a vlastně řeže obden. Nechce se mu v týhle zimě pořezat všechno naráz, tak vždycky jen udělá to nutné minimum. Myslela jsem, že když tam v neděli byl půl dne, že něco nařezal do zásoby, když věděl, že dneska už bude v práci celý den...

AHOJKY! NEZ JSEM OTEHOTNELA TAK U NAS BYLY HADKY NA DENNIM PORADKU. KDYZ JSEM ALE PAK OTEHOTNELA TAK JSME SE PRESTALI HADAT. PRITEL NECHTEL ABYCH SE ZBYTECNE ROZCILOVALA. CHOVAL SE UPLNE SUPROVE. A TO JSEM OBCAS BYLA PEKNE PROTIVNA. NO A TED KDYZ SE MALA NARODILA JSME SE POHADALI PARKRAT. A HADAME SE TAKY JEN KVULI KRAVINAM :n: :s:

Ahooj, tak to já mám manžela skvělýho.Je pracovitej, s malým mi pomáhá, i v domáctnosti, je hodnej.Dneska třeba, že s náma nepojede s Honzíkem k dr. a dojde za mojí prababičkou o kterou se musím starat, abych tam nemusela až se vrátím a udělá nám oběd.Akorát se chce milovat tak 1 za měsíc a kvůli tomu jsem na něj každou chvíli naštvaná.A když se hádáme tak kvůli kravinám ale není to moc často a taky nás to oba mrzí.Nevyměnila bych ho za nic na světě :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h:

In reply to by JaninkaU.

Teda Janinko, to ti závidím.To ten můj manžel, ten by to mohl třeba 3x denně místo jídla.Jinak jse taky zlatej, pomáhá, o vaření ani nemluvím, v tom je lepší než já a i bábovku upeče.Jen malého nechce přebalovat, když cítí, že tam má veeeelkou nadílku, tak mi ho přenechá.Nevím, co bych si bez něj o porodu počala, moc mi pomohl, hl. psychicky mě podržel.Jen kdyby měl víc času a byl s námi víc doma.ÁÁÁch jooooo!!!Samozřejmě, že se taky pohádáme, taky kvůli kravinám, ale jsem ještě pořád nějak citlivá, že mě štve snad všechno.

In reply to by krapnik

tak to já ti závidím tu jeho chuť :)Tak yjsem strašně ráda, že byl se mnou u poroduod prasknutí plodovky a hnul se ode mě až 3hod po porod a jel se domů vyspat. Ten porod hold zmáhá;) taky je v práci a pak je myslivec, takže každou chvíli v lese.Ale když ho to baví...U malého obstará vše(kromě kojení :///: ) akorát když má jednou za uherskej rok záchvat pláče, tak mi ho dá, protože ho rychleji utiším.

In reply to by JaninkaU.

Holky já vám závidím. Tan můj je podnikatel a tak je doma snad jen v noci. Brzy ráno odjede a přijede večer až když maličká spinká. Takže jsem prakticky na všechno sama. Co je mi platný, že domů přinese dost peněz, když náš rodinný život nefunguje. Chápu, že toho má v práci moc, ale minule si vzal asi po půl roce den volna, že ho stráví s námi a celý den jsme se jen hádali. A to neudete věřit kvůli čemu. Kvůli tomu, že byl na okně prach!!! Až jsem kvůli tomu vážně zauvažovala o rozchodu. Neváží si mojí práce a to se tu celý den dřu jak zprominutím kráva, aby měl všechno tip ťop a teplou večeři na stole. Večer se mi sice za vše omluvil a teď se snaží sekat latinu, ale je to pořád ve mě. :r:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka