Zdravm všechny po nekonečném měsíci!!!

06.12.2008

Ahojky těhulky, maminky a snažilky. Prvně chci VŠEM strašně moc poděkovat za podporu, kterou jsem od vás měla v nemocnici, děkuji za všechny SMS a vzkazíky. Netušíte jak velkou oporou to člověku je. Ustály jsme s Natálkou rozjetý předčasný porod. Zítra končíme 33tt a tak nás propustili domů. Nejsme sice OK, ale MUDři se rozodli dál nás netrápit. Věří, že ještě pár dn vydržíme. Nevím, kolik dní doma mě čeká, ale pevně věřím, že do Vánoc přežiju dva v jednom a budu moc být KUbíčkem na Štedrý den. Pak ať Naty klidně vyleze. A CO JE TADY NOVÉHO?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky evulko, přeji at jsi co nejdele 2 v 1 a at si uzijes klidne svatky bez doktorů a nemocnice. Hodně zdraví Tobě i maličké Natálce. Já mám natálku zatím v bříšku, ale té mojí se zase ven nechce ;) :k:

AHOOOOJ!!! Evulko, každým dnem na tebe myslím! Jsem ráda, že to je aspoň tak jak to je! Snad Naty ještě počká u maminky!!!! Prožívám to s teou o to víc, že jsem to taky měla a i ve stejném týdnu jsem byla v nemocnici! Držím pěstičky ať všechno dobř dopadne a budu na tebe i nadále myslet!!Katka a Vivi

tak to je super zpráva, že je vše tak nějak v pořádku, malá je ještě tam,kde má být a snad to do vánoc vydrží, ale určitě jo, co by tu tak brzy dělala :) Moc jsme vám s Honzíkem drželi palce!!! Tak se holky držte!!!!!

moc jsem na tebe myslela, jsem rada ze jste to takhle zvladly, jste holky sikovny :one: Tak se šetři at vydrzite alespon do toho 36.tt, to je myslim prave ten vanocni a na Silvestra uz budete treba 4 :qu: Tak :a: a drzim palecky ;)

tak gratuluji k propuštění. Sledovala jsem tu příspěvky o vašem "trápení" a jsem ráda, že nakonec všechno dobře dopadlo a vydrželi jste dodnes 2 v 1. Hodně štěstíčka a pohody do dalších dní !!!!!

In reply to by vodnanka

Ahojky,ač tě vidím prvně, MOC děkuju. Trápení to tedy bylo doslova, ale holčička se umoudřila a ven se jí v tom počasí naštěstí už zatím nechce. I tobě hodně štěstí.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka