co s rýmou???

07.10.2008

Dobré ránko všem.

Mám prosbičku, můj 7 týdenní Matoušek má rýmu a mě je ho moc líto, protože slyším, jak se mu špatrně dýchá a má toho plnou hlavu. Odsávám jak se dá, ale zdá se mi, že je to prd platné... :n: Nemáte nějaký tip, jak se jí zbavit. K Dr máme jít až za 14 dní a mě se tam nechce lítat s každou bolístkou, ale možná to bude nevyhnutelné. Jo jinak teplotu nemá, takže je to opravdu jen ta rýmička, co nás trápí. :00: :00: :00:

Moc děkuji Petra :a:

našemu Davídkovi jsou necelý tři tejdny a taky se trápíme s rýmou. Má ucpanej nosík, špatně dejchá a myslim, že nám kvůli tomu trochu vázne i kojení. :( Dáváme mu kapičky Libenar, poradil to doktor i holčiny tady. A řekla bych, že se to trochu uvolňuje, nebo to tu rýmu aspoň rozpouští.

můžeš nad postýlku upebnit vlhké prostěradlo, nejlíp namočené ve vincentce, to jsme dělali když jsme byli prďolatí jako vy :one:

nemyslím si, že je to prkotina-my tam letěli a doc. nám vždycky radí ať raději zavoláme nebo příjdem. Máme první mimčo takže si moc neporadíme. Rýmečka u nás řádí jako ďas :? Dnes už od 5 nespíme, malej zrovna usnul a to až jsem mu pročistila nosek nasivinem na vatičce. Máme teprv ani né 4 měsíce, takže všeho s mírou. Taky máme pod nosík mastičku Vitella, je taková mentolová proti podráždění kůžičky a taky se mu asi líp dýchá a taky máme kapky Spiropent, ale to jen pro případ, že by se bobek dusil a nebylo východiska-je to prý svinstvo. S odsávačkou to taky zkoušíme, ale kde nic tu nic. Tak hodně štěstí fakt to není sranda a u takhle malejch to prý může trvat i dva až 4 týdny beze změny. UF

In reply to by sportanka

No koukám, že to trápí vícero z nás... :r: Zkouším mu kapat ten Libenar, kterej mám doma, tak snad to trochu pomůže. No a na topení dávám mokré pleny, aby se mu lépe dýchalo. Když se to nebude lepšit, zajdu s ním k Dr. Tak Sportanko, bojujte statečně a ať je vám brzo lépe. díky Petra :a:

In reply to by ppjotra

ten Libenar jsme měli taky než jsme ho vypotřebovali hihi...Byl v těch reklamních kufřících v porodnici :s: Asi pomůže cokoli, jen ho nenechat tak, a taky u větších miminek ty soplíky vytýkaj po kapkách jelikož se hýbaj že jo, s těmi prďoly je to horší ti jen leží a rymka nemá kde utýct :n:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka