únava

07.11.2016

Ahojky, mám 2 roky starého chlapečka a poslední dobou jsem hodně unavená, někdy mě bolí nohy.Mám problémy s krční páteří, byla jsem na krevním obrazu ale vše v pořádku, máte některá problém s únavou, popř.jaké berete vitamíny?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak já mám roční holčičku.taky mám problémy s krční páteří a jsem více unavená.pomáhá mi hořčík s B6 :-) měla jsem i svalové křeče v rukou a nohou a jak jsme jej začal brát,tak do týdne bylo po křečích a únavě :-)

mám 3 a půl letou dcerku a někdy večer usnu drív jak malá a nevím o světě.. taky mám problém s krční páteří. jsem naprosto v pořádku jen mi chybí spánek, v noci pořád někdy vztávám i 3 krát. mám hektické dny, jsem bez pohlídání máme pracující rodiče.

Ahoj, já trpěla velkou únavou, zjistili mi hypothyreozu. Tak tu mám kompenzovanou, dál dbam na pestrou lehkou stravu, prochazky na vzduchu, kafe xkrat denně a taky mi pomáhá plán dne. Vždy si vymyslim, co vše udělám, kam zajedu, co vyřídím...Jinak dceři když bylo 2,5, byl to děs, byla sice hodná, ale obě jsme se spolu neskutečně nudily, takže i když to nemám ráda, tak hernicky atd, zapojila jsem babičky, dědečky, tetičky...A bylo oboustranně líp ;)

In reply to by lucininenka

mně dělala letos tyto odběry obvoďačka v rámci preventivky, ale říkala, že se úplně běžně nedělají, že jen vyčetla někde v odborné literatuře, že to na západě dělají, tak to začala dělat taky. Každopádně na žádost pacienta může i obvodˇačka, nemusí se na endokrinologii.

In reply to by IvanaB

Tak to nevím, myslím že ne. Chodím jednou ročně kvůli tomu s zadankou na krev,kvůli případné úpravě dávkování a vždy tam sestra zaškrtne hodnoty TSH nebo tak něco, zkrátka hodnoty hormonu štítné žlázy. KO je tam nekde vedle na zvláštní zaškrtnutí. Zazadej si o to, aspoň budeš mít klid. 

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka