Antikoncepce

05.11.2014

Ahoj maminky, mám dotaz a předem děkuji odpovědi.
To, že se kojení jako antikoncepce brát nedá, to vím, nebo spíš jsem o tom už několikrát četla a slyšela. Ale pořád mi nejde do hlavy, jak mohu otěhotnět, když nemám menstruaci....? Jsem 8měsíců po porodu a ještě nepřišla. Sice mám už třetí dítko, ale vůbec si nevybavuji, když mi přišla u těch dvou. Matně si vzpomínám, že asi dřív, protože jsem řešila chuť mléka pro dítě při ms a to jsem první kojila do 6. měsíců a druhé do 7. Tak mi to hlava nebere, proč teď ne a ne přijít....

Kliknutím vložíte smajlíky:

úplně normálně,protože ovulace je vždy před MS,takže ty odovuluješ a pak až dostaneš MS,v případě těhotenství už MS samozřejmě nedorazí :s: takhle už otěhotnělo lidí (včetně mé mámy :s: ) ale jinak někdo nemusí mít MS po celou dobu kojení nebo minimálně do té doby,co se kojení výrazně omezí.Navíc podle mě po každém těhotenství se dává tělo dohromady déle a déle,vlastně ovulace znamená,že tělo už je připraveno na další eventuální těhotenství,což v tvém případě asi ještě není ;)

Ahoj Jituš, já to také řešila a už konečně vyřešila Mirenou.
Můžeš otěhotnět, jak tady bylo řečeno, nejprve je ovulace :a:

In reply to by JitkaB

Ahoj, tak já jsem dloooho prášky nechtěla (počítala jsem s početím), nicméně se nekonalo a po dvou letech mám Softinelle a pasuje mi. Jinak, kdysi jsem jakéhosi doktora slyšela, že MS od přírody není pravidelná. Že to je dané dobou, ve které žijeme, že žena musí každý měsíc menstruovat, takže tak ;)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka