Lékař pro vlasy???

12.10.2014

Holky, existuje nějaký lékař, co se zabívá vlasy? Nebo jsem odkázána jen na praktickou či kožní?
Jde mi o to, že mi takovým způsobem padají vlasy, že už si já i manžel myslíme, že bude někde problém... :n:
Dr. mi dělala testy na štítnou žlázu, ty byly ok, brala jsem několik měsíců Methionin, ze začátku pomohl, pak už ne. Koupila jsem si drahý šampon, také nepomohl. A už nevím, bojím se, že za chvilku budu plešatá a ke všemu by mi mohlo ještě třeba něco být... :00:

Ahoj mě začaly hrozně padat vlasy při kojení prvního syna a byla jsem s tím tehdy na kožní a doporučila mi vytamíny.Tak jsem poučená a tentohrát beru vytamíny a zatím dobrý.Podle mě ti chybí nějaké vytamíny.

kámošovi začly hrozně padat vlasy ze stresu,změnil práci a tam to byli nervy,časem se to samo upravilo

Ahoj no brachovi taky strasne padali vlasy- objevilo se mu to po velmi tezke nemoci. Chodil na kozni a tam mu nepomohli tak ho poslali na alerkoligii a imutoligii. Na nic neprisli vse ok. Tak to uzavreli ze to ma geneticky a ta nemoc byl spoustec. No a tete padali vlasy po kojeni a ta chodila k normalni obvodni na injekce. Chodila tak 3 mesice a pomohlo.

In reply to by ivisek88

Díky, zrovna jsem čatla, že příčiny, a jediné, co mě z těch všech přišlo možné byla ta genetika, ale mojí mámě vlasy nepadají (teda ano, ale v takové té normální míře). Našla jsem ambulanci, co se tím zabývá ve Vinohradské nemocnici v Praze, tak přemýšlím, jestli si tam nezavolat, nepoptat se, popř. se neobjednat... Protože, jak moje kožní, tak praktická mi nasadily jen ten Methionin.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka