už nevím co s ni - opakovane zahlenena :-(

12.06.2014

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu nebo i názor. Markétě bylo 5 let. Od miminka trpi rymama a nasledným zahleněním. První rok ve školce byl díky tomu dost náročný. Ač jiné děti měly anginy a vselijake hnusy, malá to vždy ustala. Ale porazila ji rýma a to zahleněni. Doktorka jí poslechne a vždy je čistá. Odcházíme od ni vždy s diagnózou že je nachlazena. Nic víc. Teď jsem s ni byla doma. Opět šílený kašel kdy vykašlávala hleny. Rýmu minimální. Dr jí prohlédla a prý je čistá a jen nastydlá. Řekla mi ať pije čaj a v případě kašle dát osvědčené léky. Malá ležela a já do ní lila čaj. Po 3 dnech byla fit. K večeru jsme šli na chvilku ven. Včera šla do školky a dnes večer opet chrcher až se dávila. Dala jsem ji Stoptusin a psí sádlo a bylo po kašli. Šla do školky. Přemýšlím nad návštěvou alergologa. Už nevim co s ni.Doktorka nic nenavrhne. Jen řekne čista a hotovo. Přitom ví, jak na tohle trpí. V zime řekne že je to normální a na jaře že je to zesucha a smogu. Na ORL jsem si o žadanku musela řict sama. Už to jsou 3 roky zpět. Mandle prý zdravé. Ještě jsem přemýšlela nad výtěrem. Co byste mi poradily? Je mi jí líto jak se trápí

zkusila bych pneumologii, takto to mel syn kamaradky a v krvi nasli nejaky prechozeny vir/bakterii, nevim, museli ho potom prelecit a i tak porad trpi na zahleneni, stale musi chodit na kontroly......

Ahoj :) já se na to ptala na imunologii, kde chodím já. A paní Dr. mi doporučila pro syna imunoglukan. Na podzim, než ho začal brát měl 3 x laryngitidu za sebou. Imunogl. zabere do měsíce, pak byl syn celou zimu fit. Na jaře jsem mu ho vysadila, a do měsíce laryngitida a teď ATB na průdušky. Takže jsem mu ho zase nasadila.
A jinak, zahlenění bývá často i z mléka. Já bych ho chtěla vysadit Petíkovi, ale je závislý na kakau po ránu. (je mu 4 a půl), už vymýšlím nějakou alternativu jako rýžové mléko.
Držte se, pa :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

no alergie asi zmizet a objevit se jiné klidně můžou. Mě se ale právě ta nová paní doktorka ptala, jak vypadaly ty reakce na kůži a co jsem si tak vybavila, tak se mi zdálo, že snad měla méně červené ty ťupky než dneska a že jen ta poslední tečka vypadá stejně (kolem ní červené kolečko prostě) A ona mi říká, no ale tohle je negativní reakce a ta poslední je kontrolní, jak reaguje tělo právě na alergie! Takže s největší pravděpodobností ty alergie fakt neměla :00: prostě nechápu! Jinak my máme klid přes prázdniny a v září byla do dvou týdnů po nástupu do školky zase s rýmou a už to začalo .... Já dokud jsem doma, tak když hodně kašle si jí nechávám doma, ale s mírnějším kašlem už jí taky do školky dávám, protože by tam jinak vůbec nechodila :n:

Na alergologii pozdě rozhodně není. Může to být astma a léky pomohou hned. Jen třeba rozsáhlejší vyšetření na alergie udělají až na podzim. Šla bych tam co nejdříve.

Na alergologii je už pozdě. To se myslím chodí nějak začátkem jara, než začnou pyly atd... Na ORL vás asi měla dr poslat. Možná by pomohlo vytrhnutí mandlí, ale nevyznám se v tom, nejsem doktor :? . Ještě mě napadlo, jestli doma nemáte nějak příliš sucho. Nebo naopak plísně. Ani jedno zdraví právě nesvědčí.

In reply to by mrejmon

Nemyslim si ze je na alergologii pozde. Znama tam byla se synem pred tydnem a dr ho testovala. Plisen doma nemame. Hodne vetrame a tak si myslim ze prostredi je v poradku. Na ORL jsme byli pred 3 lety kvuli mandlim a vse v poradku. Vloni mela zanet str ucha a tak ji komplet dr prohledl a mandle opet v poradku...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka