Dcera 5 let má zánět nosohltanu a mám doma třitídení miminko muže to chytnout?

04.04.2014

ahoj holky,dcera 5 let má zánět nosohltanu a mam doma malé miminko.Maličká se narodila 11.3. muže to od starší segry chytit? Nekojím,malá pije sunar a dneska mě dětská mudr říkala že to nechytne že má odemně protilátky.ikdyž nekojím že je má,je to pravda? Je teda fakt že už jak sme přišly dom z porodnice tak starší dcera měla rýmu a dost hustou.týden sme to neřešily a kapali sme mořskou vodu a další tyden jsme koupili nasivin.Zdalo se to lepší už se uzdravovala téměř bez příznaku tak šla po 14ti dnech do školky a byla ve školce 4 dny a dnes u mudr nosohltan.V noci kašlala jak kdyby ste třískaly o hrnce :-) tak jsem sní šla k mudr.Hrozně mě to štve a doufam,že to maličká nechytí.Ale říkám si že snad ne,když nechytla rýmu jak sme přišly z porodky tak by nemusela ani tet že? doufám!! malá k ní má zákaz tak snad to bude ok.Holky vy co máte doma starší dítka jak to řešíte když jsou nemocné aby to nechytlo to druhé? díky moc :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

no říkám si že když to nechytla do tet tak snad už ne? dcera ma rymu cca 14dní a tet od pátku bere atb a maličká je v pohodě. a snad bude!! starší dcera k ní má zákaz.jako chodí k ní dívá se nanu ale jinak nic. maličká je maličká a jak si ještě neharje moc to tu větší nebere :-)

In reply to by Kirsche

no jestli má od pátku \ATB,tak už by to chytnout neměla-neinfekční je za 24 hodin od podání první dávky.Nicmén prapůvod byl zřejmě virový a to si myslím,že ještě klidně chytrnout může,ale třeba se jí to vyhne,uvidíš ;) navíc to neznamená,že to u mimča nemůže proběhnout jako obyč rýma ;)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky