roční dítě, horečka, jinak nic ????

10.03.2013

Ahoj holky, syn má od rána horečku, teď měl 39.2, dala jsem mu teda Nurofen. To nic, ale strašně mě udivuje, že je jinak veselej, hraje si, nic jinýho mu prostě není! :? Setkaly jste se s tím? jak se to vyvinulo dál? Díky!

Kliknutím vložíte smajlíky:

Moc vám holky děkuju. Teď večer mu to vylítlo přes 40, nevydržela jsem a napsala pro radu naší dr. a ona u nás za pět minut zazvonila (bydlí kousek). Prohlédla ho, je v pořádku a vzádu v pusině má velikánskou modrofialovou bouli. Takže zuby. Já si toho vůbec nevšimla, hlavně by mě nenapadlo, že může mít tak vysokou horečku ze zubů :00:
No, doma bordel jak v tanku - s oběma dětma celý den doma...dovedete si to představit, ještě uprostřed koupání a příprav na spaní, myslela jsem, že se propadnu hanbou. Ještě rekonstruujem, takže mám všude nějaké věci..
No ale hlavně že vím, že to nic není. Mám naštěstí zásoby Nurofenu a Panadolu, tak budeme léčit. Ještě jednou díky!! :a:

tipla bych šestou,uvidíš za dva tři dny,jestli se vysype :) u nás to bylo to samé-jen horečka z ničeho nic,v mezidobí jakoby mu nic nebylo a pak se osypal a za pět dní bylo po nemoci ;) ale samozřejmě to může být cokoliv jiného,uvidíš...

:€s€: zkus mu zkontrolovat dásna, jestli tě nechá a u vidíš jestli tam ten zub je
Náš malý má vždycky horečky ke čtyřiceti a pak mu vylezou zuby, někdy i víc zrazu.
sestřenka chodila s malým po vyšetřeních, když měl čtyřicítky, upe všude a nakonec našli zuby :///:
šestá to může být taky, ale to poznáš až se ti osype
:a: :a:

Tak díky za tipy! :-) Jak jste léčily? Jen antipyretika a klid? K dr v pondělí asi nemusíme, že jo?

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka