Ovulační test a druhá čárka slabá

22.11.2012

Holky dneska jsem si zkusila poprvé ovul.test a druhá čárka je slabá než první co to znamená? Hrozně mě už pár dnu bolí aji prsa.Znamená to že hormon stoupá? :-) děkuji

Kliknutím vložíte smajlíky:

Duchy jsou na ovu testu téměř po celý cyklus. Slabá čárka znamená negativní ovu test, tedy nic. Pokud to není duch, ale jen trochu slabší čárka, tak máš nejspíš těsně před pozitivním ovu testem (nebo těsně po). Bolest prsou může být k ovulaci, ale také před menstruací. Každá to máme jinak.
Pokud se snažíš vychytat ovu, tak testuj i zítra. Pokud bude testovací čárka silnější nebo aspoň stejně silná jako kontrolní, tak máš pozitivní ovu test a do 24-48hodin proběhne ovulace. V té době je šance na početí nejvyšší.
Problém je, že ovu testy jsou často falešně pozitivní :-( spolehlivě ovu vysleduješ měřením BT, ovu testy mohou posloužit jako potvrzení.

In reply to by nani77

Ahoj duch nee,byla ta slabá čárka a vypadá to že to bude asi začátek před ovulací a i ta bolest prsou protože bolet prsa mě začali před třemi dnama a MS jsem měla 11.11. sice slabou než normálně,ale měla :-) Zítra zkusím ovu test znovu a uvidím.Pokud čárka bude silnější znamená to že nato máme vlítnout?? ;)
A co se týče měření té BT tak nad tím jsem přemýšlela,ale moc se mě do toho nechce.četla jsem o tým že se nebo že by se měla měřit dlouhodobjejc a ani nevím kolik ta správná teplota ma přesně být.Děkuju :a:

In reply to by Kirsche

Slabá čárka test negativní slabou čárku můžeš mít i víc dní já jí měla 6dní slabou pak 2dny silnější-ale pořád ne stejně silnou jako kontrolní-a až 9den stejně silnou jako kontrolní a 10den ještě silnější-sex jsme měli při prvním pozitivním testu (ten 9den testování-už byl 21Dc) a další den ne a další zase jo-ale to už bylo po ovu-a první ovulační testy v životě přinesly úspěch :-) není pravda že ovu testy bývají často falešně pozitivní záleží jak pozitivní test vyhodnotíš-čárka musí být opravdu stejně silná nebo silnější než kontrolní-mě teda měření teploty tu ovulaci potvrdilo ale za mě?měření je ok ale graf ti může ovulaci vyhodnotit podle teplot špatně(mě tento měsíc vyhodnotil ovu cca o týden dřív než skutečně přišla-kdybych netestovala ovu testy tak už myslím že jsem po

In reply to by Evanesa

Ahojky
děkuju a budu testovat tet každý den a uvidíme a snad to výjde protože mám měsíčky rozhašené a chodí mě mezi 28-35dnem víš? ovu test zkouším poprvé v životě tak snad to výjde :-)
Takže až bude druhá čárka skoro stejně silná tak :sex: a druhý den rači taky,a nebo obden :sex:

In reply to by Kirsche

Klidně :sex: každý druhý den po celý měsíc :s: Partner aspoň nebude mít pocit, že je "připuštěn" jen v době ovulace a nebude si připadat jako oplodňovací robot :-)

In reply to by nani77

Už tet mě říkal že sním spím jenom proto že chcu mrnousa :-) ale to není pravda! ;) Holky díky moc za info a za radu a ještě sem se chtěla zeptat.
Otěhotním když mám v děloze víc sliznice? Já jsem totiž 11.11. dostala MS ale slabou než obvykle a tak jsem po týdnu jela k dr.na gyndu a koukala utz a říkala že tam je nějaká sliznice a myslela jsi že jsem těhu.Vzala krev a nejsem těhu.Tak mě řekla že pokud MS znovu nedorazí tet do neděle že se mám objednat a že něco provedem.Ale co? :-( já nechcu znovu MS akorát mě rozhodí zase cyklus :-( už tak stím mám problémy že mě chodí mezi 28-35 dnem.Ale co znamená ta sliznice v děloze? nemuže třeba bránit otěhotnění? Děkuji :k:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka