Kontrola 20+4 OK :-)

26.04.2012

Milé spolutěhulky :€s€: :€O:

Máme za sebou kontrolu ve 21. týdnu :dance: Miminko vypadá stále více k světu a daří se nám oběma dobře :€s€: Měříme už krásných 26,5 cm :00: To je síla, co?

Jinak :s: jako ten náš mrňous asi ví, že se s taťkou chceme nechat pohlavím překvapit až u porodu... a proto se asi furt staví vyloženě pánví dopředu, abychom to viděli i kdyby jsme nechtěli :s:

Doktorka je ale řádně poučená, že nám to nesmí prozradit ani přikyvovat na případné manželovo tipování :s: :s:

No, dneska jsme pinďulu neviděli a myslím, že pár záběrů vyloženě na pánvičku tak bylo, takže jsme opět v nevědomosti... prostě ať tak nebo tak, budeme mile překvapeni :€s€:

Dokonce paní Dr. byla tak hodná, že nám zkusila i ten 4D UTZ, ale maličký se prostě zahrabalo obličejíčkem hluboko mě do pánve, takže jsme viděli jen zádíčka, ramínka a hlavičku s ouškama zezadu ... maličký prostě ne a ne se nám ukázat :€}€: Fotečku tím pádem také nemáme...snad příště :one:

Nevadí, hlavně že je v pořádku a zdravoučký :h: :h: Jen tak dál :€s€:

To je od nás pro zatím vše, těším se na vaše novinky moje milé spolutěhule :€O:

Maci jsem moc ráda, když čtu tak krásně pozitivní příspěvek :-)
To je rozdíl od posledního blogu že? :-)))

teda tak to gratuluji k dobrým zprávám..teda to je vás ale už kus :D no já jsem denska 18+0tt podle utz to mi dr. řekl že mám brát jakože ten hlavní TP mimiho jsem viděla naposledy 4. dubna a jěště si počkám přesně 14 dní to jdu do poradny a doufám že se dr. jukne abych ho už taky viděla na genetice mi řekli že to bude kluk i výbavičku ukázal asi to bude nějakej play boy }:) ale co vým jistě že ho uvidím zase až 21.května to jdu na srdíčko i na velký utz ale to je za strašně dlouho tak jsem zvědavá kolik už měří a jestli je to pořád kluk

In reply to by Macinka Dobroška

no já doufám musím ho nějak ukecat nebo se zblázní prcek kope jak divej....jinak my chtěli holku protže už kluka doma máme ale i za toho pindu jsme rádi přeci jen to byl dlouhý běh rok a půl jsme na něj čekaly a to i na toho prvního takže já to nijak neřeším jen bych to ráda věděla jestli kupovat růžovou nebo modrou ale já už mám stejně všechno vyprané a vyžehlené už vidím jak se strašně nechce v těch vedrech stát u prkna a žehlit myslím že budu ráda když dokutálim na zahradu a zase zpátky doma vysaju a uvařim a ostatní si počká ikdyž tojsou jen plány já jsem dost aktivní člověk a furt něco musím dělat takže se vidím jak to všechno peru a žehlim znova :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka