mc donalds

13.04.2011

ahojte,jsem v 9 tt a nějak jsem si oblíbila podnik mc donalds,kdybch mohla rovnou se k nim do kuchyně nastěhuji na kanapi a celý den nedělám nic jinýho než že budu požírat ty jejich big macy a mc wrapy.
Paradoxem je že takovému to typu občerstvení jsem dala přednost jednou za uherský rok.Moc mě to tam netáhlo.Tedkom mám pocit že mekáč na měpůsobí jako magnet.
Zažily nebo zažívaté taky něco podobného s jakýmkoliv typem rychlého občerstevní které jste před tím nemusely?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Holky díky!!!Uklidnily jste mne.Koukám,že je to naprosto normální.No a proto si dneska dám do nosu.....jak já se těším na ten big mac :-)))

Tak já při prvním těhu zažívala s MCDonaldem to samé co ty,dříve před tím jsem tam byla jednou za uherák a v těhu jsem tam chtěla každý den,ale za to ve druhém těhu mě doooost MCDonald odpuzoval,smrděl mi ten tuk tam,dělalo se mi tam dost blivno... :a:

:s: jsem si vzpoměla jak jsem v těhotenství dostala šílenou chuť na hamburgra z mekáče a to tak šílenou, že mi pro něho v 9 večer manžel musel zajet do vedlejšího města sca 30km. No samo, že už měli zavřeno a tak mi alespoň koupil párek v rohlíku co někdo prodával právě na parkovišti u mc :s: ježiš jak já byla na.... :s: A ještě víc, když jsem se pak dozvěděla, že zavřeno neměli, ale jídlo vydávali už jen z postraního okýnka. No tenkrát to pěkně schytal :s: Chudák, manžel si se mnou v těhotenství taky pěkně užil :s:
A ještě jsem měla celé těhotenství neskutečnou chut na pivo. Já kolem něho nemohla ani v obchodě projít. Přitom jinak pivo nesnáším a ten smrad z něho...no i kdybych umírala žízní, tak piva bych se nikdy nenapila. Jakmile jsem porodila, tak opět pivo vůbec nemusím.

:s: ja si pamatuju, ze na zacatku prvniho tehotenstvi jsem byla pracovne v praze a koupila jsem si na tylove namesti v KFC cely kyblik smazeneho kurete a cele jsem to v kanclu spraskla (a ze mi bylo pekne blbe pak), jeste ze my tady v italii mame jen ten mekac a ja se mu obloukem vyhybam. Jinak prvni syn vyrostl na stejcich t-bone a rajcatovem salate (ja nabrala 14 kg, syn byl 4,150kg), dcera byla v brisku na zeleninove polivce a grilovane rybe (ja nabrala dohr. 8 kg, dcera byla 2,910kg) :s:

ahojky vítej v klubu :D jsem 31tt a ležím tam cca od 4tt :D Meca ke snídani, KFC k obědu a smažák či vlašáček k večeři :D před těhu jsem k tomu ani nečuchla :D hezky zeleninka,rybička, zdravá výživa.... teď? hahaha...dej mi rajče hodím ksicht a řeknu co to jako je??? :D a když jdu do města,tak musím vytyčit trasu tak, abych nešla kolem :D

Ahojda, tak já kdybych mohla, tak si tam taky hned ustelu. Miluji Big mac a k tomu ty jejich tenoučké hranolky, no úplně tu teď slintám. Jenže mám problém, mekáč mám odsud cca 50 km, takže bohužel, byla jsem na něm asi tak před 14 dny a už bych si zase dala:-( Škoda :|€|: :\\:

hned na začátku těhu jsem šla z kontroly od doktora a ve městě jsem ucítila vůni smaženého. Já teda řízkům a tak neholduju, ale vydala jsem se po vůni. Dla jsem si prvního langoše ve svém životě s hromadou tatarky a sýru. Musela jsem vypadat hrozně, protože jsem hltala, jako bych týden nic nejedla.
S tejný problém jsme měla s třešněma a kuřecíma konzervama. Proto říkáme, že naše Rozárinka vyrostla v bříšku z konzerv a rohlíků :s:

Ahoj, mě teda rychlé občerstvení nic neříká a v těhotenství taky ne, ale zato jsem si ulítávala na ledových kaštanech! }:) Musela jsem mít minimálně jedny denně, jinak se mnou nebyla řeč! :a:

ahoj, tak já jsem při prvním těhu moc zdravě nejedla. Spíš než Mcdonald mě pohltilo KFC, brambůrky, Coca cola, pomazánky všeho druhu, jablka, meloun a hektolitry vody. KFC jsem neměla denně protože nebylo v místě kde jsem pracovala, ale jakmile jsem šla na gyndu a nebo jsem jela se spysama k soudu, tak jsem do KFC zabloudila. Takže 2x do týdne ano. Cola byla pro mne stejně důležitá jako voda. Byla jsem schopná za den vypít i 2 litry :00: no a brambůrky. POřád jsem měla chuťě na paprikové brambůrky. Dalo mi v krámě hodně přemlouvání abych je nekupovala. No ale abych nejedla jen tyhne hnusy, tak jsem ujíždělai na jablíčkách a melounu. Byla jsem schopná za den sníst i 4 jablka a za noc celej meloun :s: . No u druhého těhu jsem takovéhle šílené chutě neměla. Colu jsem nemohla ani vidět. Když jsem kolem ní šla tak se dělalo :sick: . Na brambůrky jsem neměla vůbec chuť. Jen ta chuť na jablíčka a meloun zůstala. Také jsem děsně ujížděla na gumových bonbónech-harribo. To jsem musela mít denně pytlík u sebe. Také jsem měla často chuť na rybu a mléčné výrobky. Takže úplně jiné chutě a dalo by se říct, že jsem jedla i zdravěji :-) :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No naštěstí tam chodím jednou za 14 dní ale odolat když jedu kolem je horší než přestat kouřit ( a to jsem byla jo silný kuřák).

In reply to by mirunkka

Ahojki, já to stejné, před těhu tmavé pečivo, zelenina, sýry, v práci se mi smáli jestli nejsem králík :-)) teď gothaj, z toho jsou všichni hotoví, jak jsem těhu, kupuju gothaj a ještě to ani nevím, po koncertě kylie mi v noci bylo stydno říct manžovi když jsme zastavili u mekáče, že mám strašnou chuť na hamburger, jaký jsem měla hlad a to jsem už tušila, jestli nejsem těhu, že to není obvyklé :-) a pak maso, maso, majonéza, samý prasárničky, no přesně obráceně než co jsem baštila normálně, takže to stejné :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka