Výtvarka u Lenky

17.02.2011

Holky domlouvám ted u Lenky výtvarku od dubna, bylo by to v uterý dopoledne. Chcete se někdo přidat?

A na kolik hodin by to bylo? Já budu mívat poradnu vždycky v úterý, doufám, že jen jednou za měsíc, tak by to snad šlo...

In reply to by jajaxy

jo jo v pohodě, já jsem si to myslela, my ted musíme hodně kloubit cvičení a další aktiviy, vojtovka je náročná. Kdybych jela do Bohuněk tak bych s ním nestačila cvičit.
Gabča a Filípek

In reply to by Songs

JJ,Matouška můžu dát do toho koše co tam je,Terinka si pohraje,něco vymaluje nebo vyrobí a bude to v pohodě.
Lépe...no...prostě pořád vykašláváme obě dvě :oci: ale včera jsme už byly nakoupit.Myslím,že příští týden by už to mohlo být úplně O.K.
V sobotu máme mít maškarní,ale nevím nevím jestli půjdem :? zase mezi tolik dětí...to by bylo zase na nějakej bacil :brek:

In reply to by Songs

Přijde mi,že se dnes zase rozkašlala trošilinku víc.Ale je to vyloženě extra vlhkej kašel a tak si říkám jestli to není tou medicínou...že by jí to dráždilo víc k vykašlávání a tím se léčí :?
Asi fakt nebudu riskovat a na maškarák bohužel nepůjdem :brek: A to jsem se tak těšila!!!Terinka má parádní princeznovské šaty a tak ráda v nich tancuje ...

In reply to by Songs

Doktor říkal,že výsledky výtěru v krku jsou v pořádku,na poslech je Terinka taky v pořádku.Takže máme dávat sirupek a vydržet :oci: Pokud se to nebude zlepšovat máme zase dorazit...počkám do pondělka a jdeme tam zas ://:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka