Holky chápete to?? :-( ...Chce se mi brečet..

12.03.2010

Holky tak to je síla http://www.novinky.cz/krimi/194589-v-pribrami-lezel-opusteny-novorozene… . Včera jsem brečela u Růžovky, když ta novopečená maminka musela dát miminko do babyboxu a málem ho taky nechala venku na mrazu, ale nebyla to kráva, tak to neudělala, ale toto??? To musela udělat nějaká hyena..nebo nějaký ču...který matce mimčo vzal a pohodil..Nahé..no, no, nemám slov :r: :r: :§)

co toto je za ženský :€}€: :€}€: -toto nejsou ženy to je zvíře ta ženská co tu malou babulku tam nechala by si zasloužila jít do vězení doufám,že ji najdou ludru bezcitnou jak toto může žena udělat :#o: :#o: :\\: :§) :§) :r:

In reply to by Terezka87

Zvíře to ROZHODNĚ není :n: !!! Měla jsi vidět mou fenu když měla štěňata - jak dojemně se o ně starala, ani na krok se od nich nehnula a jak jemně našlapovala, by nějakému prckovi neublížila - a to je velký pes, který má přes 40 kg!
Tohle prostě dokáže jenom člověk, kterje to prostě nemá v hlavě v pořádku. :(

já nechápu, že v dnešní době se tohle ještě děje. Jak to ty lidi můžou udělat. Je takových maminek co děti mít nemůžou a pak tyhle zrůdy udělají tohle.

chtělo se mi z toho :r: :sick: - taková krásná holčička a ta bestie ji nechá na sněhu. To prostě NECHÁPU! To nemůže udělat normální člověk, to by neudělalo ani zvíře!!! :€\€:

jsem z toho úplně znechucená :jawdrop: :sick: ://: , přece existují i jiné možnosti, když už mimi matka nechce...bohužel, i toto se stává

Holky no když to dávali ve zprávách, tak jsem si u toho i znovu pobrečela...Navíc prý kousek od toho místa kde miminko nechali mají babybox!!! No jak jsem tu holčičku viděla, tak jsem myslela že mě klepne..Hned bych si ji vzala domů chudinku malou :\\: ..Hrozný start do života...až se to jednou dozví..no snad ji dostanou do péče nějací super rodiče...

a úplně jsem měla husí kůži. Já nechápu, jak tohle může ženská udělat. Vždyť je tolik možností, jak mohlo být o miminko postaráno a ta lidská zrůda ho pohodí na odlehlém místě.

Já tomu taky nerozumím, neoblečené miminko u garáží v téhle zimě, opuštěné, nemůže se nijak bránit, to je neuvěřitelný...

nechapu jak zenska ktera porodi sve vlastni dite muze tohle udelat,to neni normalni.Chapu, ze muze mit problemy a nema na to starat se o dite,popr.ho nechtela ,ale od toho jsou tu baby boxy,nemocnice,adopce a take potrat...
tolik slusnych lidi ceka na adopci maleho miminka a matky je pohazujou jak odpad.Opravdu hruza :(
At je to jakkoli,kdyz uz dite nechci ,dam ho nekam kde se o nej postaraji a ne kde div neumre.
Brrr...mam husi kuzi,co se tady deje...

In reply to by Ellen Davídek

Jo hnus :-( .. Tolik lidí se marně x let snaží o miminko a nějaká hyena (omlouvám se tímto tomu zvířeti - protože hyena by tohle nikdy neudělala) udělá tohle...Poslala dítě na jistou smrt..protože jinak by to miminko alespoň zabalila do nějaké hadry a dala ho tam, kde ho někdo najde..

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka