Je mi bélbě...

20.08.2009

Včera mi bylo konečně tak dobře, když jsme přišli s Martínkem z té procházky, začala mě ale šíleně bolet hlava. Večer jsem si už musela vzít paralen. A dneska mě bolí od rána břicho, ale tak agresivně... :( Stal se ze mě těhotenský hypochondr!

Akurát jsem uvařila oběd, ležela a teď si tu čtu a jak jsem si přečetla od Mišky o té amniocentéze, no tak to je mi úplně pod psa.

Už ať je pondělí, to jdu na triple testy. Doufám, že Vám je líp ženy.

:k:

Neboj, na amniocentéze jsem byla u 1. :girl: a byla to pohoda. Skvělý pocit, že budu vědět jistě, že je zdravá a že jí už pindík nenaroste. A není tam, co by bolelo, jen nepříjemná jehla, když to píchne, jako odběry, to je všechno. Fakt! :one: Jo a pozor na Paralen, prý způsobuje krvácení, já ho raději neberu. Pomáhá babský recept - 7květů sedmikrásek, mám to vyzkoušený :///: :one: !

In reply to by Gabriela Wehle

Gabinko - sežrat :s: sedm květů sedmikrásky? Tak jo - příště to zkusím. Jediný problém je, že letos jsme tu neměli jedinou sedmikrásku - nechápu to, ale je to tak... :( Tak budu muset někam na ně vyrazit.
Jinak na amnio nejdu, ale Miška psala o tom, že nějaká holčinka pak dopadla zle - vytekla jí voda no a....... :( Jsou to tragedie.
:k:

mysli na mimišátko a bude líp.Teda takhle se to říká,ale věz,že nebude:-)Teda bude,ale jen občas a na chvíli:-)))Taky jsem to tak v těhu měla ,byla jsem jak chodící tlustá mrtvola,jo a ještě blijící:-)Ale ta malá mrňavka sotva vykoukla na svět,mi za to vážně stála.A klidn ě bych si to "nejkrásnější období v životě ženy":-)))zase zopákla,ale už máme splněno:-)

In reply to by Gabča15

Gabuli zatím je mi dneska skvěle! Už jsem vytřela, umyla linku a jedno okno :c: Ještě koupelnu a budu spokojená - ale teď si dám půl hodinky pauzu. Mám pořád hrozný hlad :( budu koule - ráno jsem snědla dva krajíce chleba s rajčetem, pak jablíčko a teď už mám hlad jako vlk.

ahojky bobku, mi je fáájn, ...ale na jak dlouho... :? cože s Miškou..se hend musím mrknout..tak se uzdrav a ať už tě konečně nic netrápí ;)

Andeli, jdu se pridat, vcera jsem myslela, ze se mi rozleti hlava, a dnes me boli cely den podbrisek, uz jsem malem jela na pohotovost, ale preslo to, tak uvidime, v ut jdu na triple testy, tak uvidime, jo a je mi taky zle z tech zprav, co se kolikrat doctu :( jsme psychous po tech mych zkusenostech :( papa.

In reply to by Andělína

to dneska vypadá dobře, tak doufám, že to vydrží nám všem :-) já jdu na triply až za týden v pondělí, tak uvidíme.. příští týden jede manžel na služebku, tak tu budu jako kůl v plotě :-( no hrůůůza, ještě, že máme náš klubík :-) zatím se mějte

In reply to by barbusacek

dělá na směny, tak jsem kolikrát sama a taky si připadám jak kůl v plotě - dneska mi ale řekl, že jde na noční a pak má 4 dny volno :\x: Jůůůůů to si zas polezem na nervy :s:

In reply to by barbusacek

Pojedeme do zoo Lešná, už se moc těším - snad bude počasí. Tak snad se Ti barbusacku bude manžílek věnovat, až přijede ze služebky :k: určitě to zvládneš, budeš statečná včelka :) :*[]:

In reply to by Andělína

s trochou pomoci tady od těch hodných včeliček :-) a moje mamka jede na týden do Chorvatska - jak naschvál :-( holt snad alespoň táta přijde večer na kafčo :-) užijte si ZOO, přeju pěkný víkend

In reply to by barbusacek

Já Tobě taky, neboj, uteče to jako voda. Co kamarádky? Pěkné filmy na dvd, knížka, pořádek v papírech (to jsem dělala já :s:) Zvládnem to tu, hlavně napiš, kdyby bylo smutno, ju? :)

ahoj,tak mě je taky celý den tak nějak pod psa,pořád mě bolí hlava a břicho taky nic moc...chtěla bych spát a nejde to... :) ale zase to víc utíká,když musíš lítat kolem malýho prdoli...a jak máš starého Martínka?jak si tak říkám,zlatý první těhotenství... :) a to jsem si říkala,že při druhém těhotenství už to budu ,,znát" no ale mám pocit,že je to ještě horší...já jdu v pondělí taky na tripple,tak si můžeme držet palce zároven...

In reply to by Sofi

Martínek měl v dubnu 12 let :s: Když jsem měla od 8. týdne ten hematom, tak kolem mě celkem lítal on, bylo to fajn, ale jak píšeš - moje první těhu bylo úplně jiné - těžko říct, které je lepší... no asi tohle, protože v prvním jsem byla na dně psychicky, ale totálka :s: Teď je to fyzické, to se vydržet dá... ikdyž dneska to je hnus fialový - tak vydrž taky :h:

přesná kopie mých dvou dní - včera jsem taky nevydržela a pro bolest hlavy jsem slupla Paralen a dneska mě taky bolí celý den břicho ... musíme vydržet!!! tak zatím pa a ať je líp

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka