Růžový výtok - mám začít zmatkovat?

30.05.2009

Ahoj holky,

jsem v 5.tt po IVF. Od odběru vajíček beru Prednison a Utrogestan (teď Duphaston, protože Utrogestan se nějak zadrhl s distribucí). Od samého začátku po transferu mám silný bolesti břicha, což mě pí. doktorka uklidnila, že by nemělo nic znamenat. Ovšem včera se poměrně zesílily. Dneska jsem si šla dopoledne ještě lehnout (po těch práškách jsem pořád hrozně unavená). A když jsem vstala, vyteklo ze mě poměrně větší množství řídkýho růžovýho výtoku. Zatim jednorázově. Břicho mě bolí pořád stejně jako včera (čili pořádně). Máte někdo obdobný zkušenosti? Kontrolu mám až v pondělí 8.6. Mám začít zmatkovat a naběhnout tam dřív?

Díky za radu. Jsem se celkem vyplašila, musim říct :-/

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj holky, děkuju vám všem ... nakonec jsem začala asi po hodině, co jsem tohle dopsala, krvácet ... takže jsme na telefonickej příkaz mojí doktorky jeli okamžitě do špitálu, a našli mi hematom na placentě ... takže od soboty ležim, že už nevim, jak se mám otočit ... ale dál už jsem nekrvácela a i ty křeče s tim krvácením ustaly ... tak snad se v pondělí na prohlídce dozvíme, že je to už v pořádku :h:

Herminko,ja jsem na zacatku tehu take spinila,ale kdyz si pro jistotu zabehnes k dr. driv,nic se nestane.Ja jsem toho nazoru,ze radsi jit k dr. desetkrat zbytecne,nez neco prosvihnout. Kdyz jsem zacla spinit ja, tak jsem hned druhy den mazala k dr. a mela pak jistotu, ze je vse v poradku.

no jak holky píší čerstvá krev.... já jsem taky v 6. týdnu začala špinit a nebyla to čerstvá krev, něco jako při MS a taky bolesti břicha, tak jsem jela do nemocnice a našli mi hematom na placentě. Takže jsem tam pak musela ležet. Já bych to asi nepodceňovala. Ono to za to fakt nestojí, aby sis pak třeba něco nevyčítala. Já bych asi jela. Pa.

In reply to by Hanča81

ahoj Hani, tak to mi našli nejspíš stejnej problém ... jak dlouho jsi musela ležet? ... mě řekli "pár dní" ... ale co to přesně je pár dní? ... dva, čtyři, tejden? ... fakt nevim ... nechci nic zanedbat ... na druhou stranu mám svojí firmu a veškerý všechno mi stojí na místě a zaměstnanci dělaj pochopitelně kulo, když kocour leží a neni doma ://:

Ahojky, někdo říká, že špinění i MS v těhu jsou normální, jiný Dr. to poví, že ŽÁDNÁ krev není v těhu normální a je potřeba to hned řešit. Vzhledem k tomu, že máš růžový výtok spolu s většími bolestmi bříška, neváhala bych a jela do nemocnice. Kdyby jen pro klid, že ti potvrdí, že tvému děťátku se daří dobře. Nestresuj se a zajdi si tam. URČITĚ BUDE VŠE DOBRÉ, držíme všechny palečky. Pa

Ahoj neboj se já to měla taky byla jsem s tím na pohotovosti v 6týdnu a dr.řekl že když je to jen špinění nebo narůžovělý tak to neva.Nesmí to být čerstvá krev.Měj klidový režim a když ti to nepřestane tak to řekni dr.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky