Čekáme druhé miminko :0)

16.03.2009

Ahojky holky, dlouho jsem tu nic nenapsala, jen sem chodím zírat :s: o to víc, jsem ráda, že vám můžu napsat, tu nejúžasnější věc :c: čekáme druhé miminko :/;x: jsem v 7tt a mimiškovi krásně bije srdíčko, dneska jsem ho slyšela :one: takže Viktorce přibyde asi v listopadu sourozenec, tedy pokud všechno dobře dopadne. Jsem moc šťastná, jo a Viky nám dělá samou radost, má 13. měsíců a je to teda dračisko, strašně se ji změnila povaha, z klidného hodného andílka, je to teda pořádný ďáblík se záchvaty vzteku, ale je NAŠE :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

děkuju Miri, no jasně, zvládnem a bude to všechno v poho, viděla jsem fotky bříška, pěkně rostete, jen tak dále a je fajn, že čekáte chlapečka, budete mít páreček, pěkně vám to vyšlo :s: :a:

Moc gratuluju k miminku, tak se vám to konečně podařilo? Super :\x: Náš Kubajz už taky není žádnej hodnej klouček, zlobí a pokouší moje nervy, 10x mu řeknu, aby ty hrnce nevytahoval a i po jedenácté je vyndá a mlátí do nich vařečkama. Ale co, je to můj vytoužený miláček :h:

In reply to by happysil

mělas pravdu, i když se mi tomu nechtělo věřit, ta čárečka na těhu testu byla tak slabounká a těch 9 měsíců co jsme čekali než to vyšlo, ještě teď tomu nemůžu uvěřit, a jen doufám, že vše bude o.k. a miminko bude zdravé a já ho donosím až do konce :/;x:

Moc gratuluji k druhému miminku :cc): a vítám tě mezi těhulkami :dance: Jsme těhu skoro stejně, já jsem dnes 6+2tt :j) tak si budeme moct předávat informace :s: :qu: Ať se tobě i mimču dobře daří a pořádně si to těhulkování užívej. :a:

moc gratuluju a přeju pohodové těhu, ať tě :cc): v bříšku moc nezlobí, když máš na starosti ještě malou ďáblici :c:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

děkuju Miško po 9. měsících se konečně zadařilo :e):

Moooc gratulujeme, Coopísku :\x: :\x: :\x: :\x: :\x: a přejeme ti nádherné, ničím nekomplikované těhulkování a zdravé miminečko :cc):
Neboj, Viki se určitě časem srovná a bude to v pohodě :h:

In reply to by coopis

Já to teď moc nestíhám, hodně mi to lezlo a Týna je malej drak, nenechá mě chvíli v klidu. Jak zapnu komp, chce psát taky :!k: Máme se fajn, máme už 4 tesáky, po stávkovacím období zase jí úplně všechno (i neoblíbenou červenou řepu) a i když má občas vztekací chvilky, je to zlatíčko :c: Konečně se udrží a sedí sama, když jí posadím, to je paráda, vydrží si tak dokonce hrát sama :\x: a houpe se na kolenou čím dál tím líp, tak čekám, že každým dnem začne lézt jako drak :c: zatím zvládá plazení směrem vzad a kutálení a točení jakýmkoliv směrem, takže se dostane během pár vteřin, kam chce a jak může, tak kramaří :s:

To je bezva, ale bude to asi pěknej záhul, přecejenom mezi nima nebude moc velkej věkovej rozdíl. Ale pak to bude fajn, vyhrajou si spolu. :dance:

In reply to by skořice

My jsme si s manžílkem přáli mít děti hnedka u sebe, i když to ty první roky bude teda fakt asi mazec, ale pak to snad bude lepší a budou mít k sobě blíž, no ještě se uvidí :///:

Coopisku, gratulujeme... to je paráda, já bych si to hned zopakovala taky... ještě teď si vzpomínám na bříško a na to, jak to bylo krásný a kulatý... ale budeš se mít co ohánět s takovou divoškou... ty záchvaty vzteku jednou pominou, ale jestli ti můžu doporučit, tak zkus sehnat knížku Nejšťastnější batole v okolí, tam o tomhle věku právě píšou a já si ji určitě koupím... zatím jsem do ní jen nakukovala v knihovně, ale zdála se mi dost dobře napsaná... jen se musíme naučit batoletštinu a je to ;) :s: :a: :a: :a:

In reply to by coopis

Jo, přesně tak... taky jsem to tak říkala, že je to naposled, tak jsem se snažila si to užít a vychutnat, abych měla na co vzpomínat a že se mi to povedlo... ach jo... a teď se mi to plazí po zemi a zkouší to lézt po čtyřech a žvatlá první slabiky... jejda, jak rychle to uteklo... tak držím palečky, ať to užiješ a vychutnáš co nejlépe a v pohodě... :cc): :a:

janka.82

Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :\x: :\x: :\x: :\x: :\x: :\x: :\x: :\x: :\x: :\x: :\x:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka