Kojením za lepší zítřky

19.02.2009

Přečtěte si článek z Reflexu!

http://www.reflex.cz/Clanek35023.html

jejda, ani jsem si nevšimla, že jsi to sem dala. Kamarádka je tam vyfocená, tak mě na to upozornila. Opravdu zajímavý článek.

Super článek! Pod většinu z toho bych se mohla podepsat :s: Úplně mně to vrátilo vzpomínky na tu svoji parodii kojení. Co já se nařvala, že jsem špatná máma, protože nedokážu svoje dítě ani nakojit. Jinak z Baby Friendly Hospital jsme odcházeli s lejstrem "kojen plně", to že jsem měla problémy, ale nikoho nezajímalo. Nakonec jsem s odštříkáváním vydržela kojit čtyři týdny a kdybych kojila jen o den dýl tak snad skončím na psychiatrii :00: Nakonec jsem si řekla, že malej potřebuje nevystresovanou mámu a do druhýho dne, co jsem si řekla, že dneska jsem ho nakojila naposled jsem v prsou neměla ani kapku. Jinak všem laktačním poradkyním bych půjčila svoje prsa a chtěla bych vidět, která masochistka by s těma kráterama, co já tam měla vydržela kojit :///: Jo a nejvíc mě v článku pobavila věta, kdy dotyčná laktační poradkyně doporučuje, aby si děvčátka už ve školce hrála s panenkama na kojení. Ta představa je fakt k popukání :a:

In reply to by Martinaje

taky naprosto souhlasím! mám pocit, že všichni propagují kojit a přitom s tím málokdy pomůžou. když to jde, tak je to paráda, ale jakmile je problém, tak se okolo chovají, jakobych nezvládla něco tak primitivního jako je kojení... bohužel mám taky špatnou zkušenost s baby friendly hospital, nechápu podle čeho se ta značka přiděluje...

In reply to by bonparka

Jo, jo. Každej holt nemá bradavky jak špunty od kopaček, aby mu to šlo samo :s: Taky jsem měla takovej pocit, že na mě koukaj jako na nesvéprávnou osobu, která nedokáže nakojit svoje dítě. No nezapomenu na ty pohledy, když jsem si je dovolovala obtěžovat v noci, že mám problém s kojením. Naštěstí je to už za mnou. Mám krásnýho kluka, kterej mi po Nutrilonu roste jak z vody a navíc nemáme žádnej problém s jedením příkrmů. Adámek mi baští jedna báseň.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka