bolesti zad- ale pod lopatkou :(

30.01.2009

Ahoj holky. Nebolí vás náhodou některou záda pod lopatkou? Jako když to máte skříplé nebo tak něco.. já se kvůli tomu i budím v noci a pak nemůžu spát. Nejhorší je, že to se nedá stát, sedět, ležet.. :r: už nevim co s tim.. ale je to vždycky tak jako nárazové, dva dny nic a pak najednou se v noci vzbudím a je to tady :( jinak v neděli jsme 38tt, na porod se necítím, chřipky se taky pěkně bojím, navíc mi začíná takovej ten pocit nemoci v puse a nudlím.. tak doufám, že to přes víkend vyležím a budu zase jura :\x:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Já měla to samé na začátku těhu, pod lopatkou a ještě mě brněla ruka jakoby v konečcích prstů. Došla jsem si za dokjtorem přes záda a on mě to odblokoval, byl to skříplý nerv. Jak mě protáhl, hned se mi ulevilo, já být tebou jdu k doktorovi, samo to těžko přejde.

já měla to samé, když jsem čekala Zuzanku. Dojela jsem si na rehabilitační do nemocnice Městec Králové a tam mi paní doktorka žekla, že mám zablokovaný žebro. Zní to sice divně, ale je to fakt. Udělala se mnou takový cvik a během chviličky se to srovnalo. Ale musí to dělat doktor nebo sestra z rehabilitace, jinak by to u těhulek bylo nebezpečný. Přeci jen mají větší zkušenosti.

bacha, aby to nebyla ledvina-já to měla taky-asi 3 noci jsem nespala bolestí, hrůza-pak jsem vyrazila do porodnice (s bolestí zad:-) a protože jsem už byla ve 40tt, tak si mě tam nechali s tím, že mě děloha tlačí na močovod a v ledvině se městná moč a proto to bolí-ale to byla bolest jak prase. sedět jsem mohla jen na míči-v noci jsem každých 20 min šla na míč skákat-hnus

Mě zase takhle bolí žebra na levé straně, už snad od 3. nebo 4. měsíce. Je to docela nesnesitelný a pomůže jen, když si správně lehnu. Asi to bude souviset s tím, jak žebra roztahují, a u každé z nás se to může projevit jinde, vepředu nebo vzadu...

In reply to by Amanitae

pod žebry mě taky občas bolí.. ale to je většinou tehdy, když se maj pořádně protáhne a šup, mám jeho nohu pod žebrem :s: já si to holt vybírám na těch zádech

tak nevím, jestli mám přesnou představu o co jde, ale jestli jom tak to mám taky . Měla jsem to i při malý a je to fakt hruza, nevím, jak sei sednout, stát a tak,. Občas to vymizí a za chvíli se to objeví znovu. A to mám ještě času a času do konce duna, tak se zu toh asi zblázním.

In reply to by Karluša

prostě jako když mám skříplý nerv pod lopatkou.. nebo tak něco.. taky přesně nevim jak to popsat, jen že to bolí jak čert ://: doufám, že až se malej narodí, bude to pryč.. jinak už asi nikdy nebudu spát :n:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka