Co myslíte bude to brzy? | Moje těhotenství.cz

Co myslíte bude to brzy?

Obrázek uživatele Miša9

Co říkáte holky na nález CS H2,propust. měkké, hlavička naléhá.
Mám se radovat že už budu mít prcka brzy u sebe,nebo je to ještě nic moc.Jaký nález jste měly před porodem vy?
Děkuju

Obrázek uživatele Teja

Ahojky, no tím CS se nedá moc řídit, já měla CS 2 už ve 24tt a ve 30tt CS 3, teď jdu na kontrolu ve 34tt, tak jsem zvědavá. Ale pokud máš CS 2, tak to není zrovna moc vysoké, ale jak píšou holky níže, podle CS se nedá určitě zjistit kdy to přijde. Wink

Obrázek uživatele Miša9

No já právě četla že taky hodně záleží na to písmenu které je před tím číslem napsáno.Já mám CS 2 už dlouho,jen před ním bylo vždy Y a ne H tak nevím Koulení očima

Obrázek uživatele LPamela

ono je to strašně individuální. Já chodila otevřená pro prst asi 3 týdny. Ale začala jsem se otvírat cca v 35tt. Porodila jsem ve 39tt, to už jsem byla otevřená na cca 3 cm. Doktorka mi asi 2 týdny tvrdila, že mi plodová voda drží na heslo a ejhle, museli mi ji ještě prasknout.

Obrázek uživatele Miša9

:+^*:

Obrázek uživatele inés

Ahojik je to individuální. Já měla CS8 asi 14 dní, hlavička naléhala už od 37.týdne a malá se narodila v 41. týdnu. Takže je to hodně individuální a znám případy, co měli cs 2 a večer rodily. Smile Tak držím pěsti, aby to byl případ u tebe. A nepřenášela jsi jako já :-), ale i kdyby fakt to čekání stojí po tom za to Smile držím pěsti ať vše dobře dopadne.

Obrázek uživatele Miša9

Děkuju moc Sluníčko
Ten konec je úmorný,známe to všechny Koulení očima

tak tady je můj první perníkový adventní věnec Smile

Ahoj holky,
jako první bych Vás chtěla všechny pozdravit. Bohužel se mi moc nedaří sem chodit, ale jak tak koukám, je nás víc... Smile Naši broučci nám nedávají moc šanci.

Ahoj a předem moc děkuji za případné rady.

Něco málo za poslení dobu Smile Opět dělám samé opice :s: poslední medvidková je pro mého Adámka Srdce

Holky, tak jsem se dneska zase naštvala (s mojí prudkou povahou), tak se jdu poradit. Malej prostě ne a ne jíst sám, i snídani, abych mu po kousíčkách dávala do pusy a při tom má něco v rukách (hračku atd.), aby jedl, ach jo - o obědě a večeři nemluvě, už bych fakt chtěla, aby jedl sám... Prosím Vás, co dáváte k snídani dvacetiměsíčnímu prckovi?

Maminky,dají se sehnat nahradní kolečka k tomuto kočarku kočárek Hauck Sport 11 mint Děkuji

Ahoj holky, tak včera jsem se byla objednat na potvrzení těhotenství a objednala mě na 5.12. říkala, že to by už něco mohlo být vidět, ale na srdíčko to bude asi ještě brzo. Břicho už mě pomalu přestává bolet.:-) Popisovala jsem to u doktorky a je to prý naprosto normální. No u dětí jsem to neměla...

Ahojte holky, tak včera jsem byla na kontrole a dneska ráno mi konečně mailem dorazila fotečka mimiská tak ji přikládám. Prďolka má asi 9mm a je to v dutince jen taková čárečka, které ovšem usilovně bilo srdíčko jako zvon Smile . Druhá dutinka je ten nalezený hematom.

Ahoj holky, můžu se k vám přidat do klubíku? Pápá Těhu sice nemám potvrzené od doktorky, tam jsem objednaná 5.12. ale mimčo je určitě upečené:-) Máme s manželem už 12ti letou holčičku a skoro 9ti letého chlapíka.

Koulení očimaPápá HOLKY NÁM SE DNES MEZI PUPÍKEM NA LEVÉ A PRAVÉ STRANĚ UDĚLAL EXEM PŘESNĚ TAM KDE JSOU TY LEPITKA JE NA PRAVE A NA LEVE STRANĚ FLEK TAKOVÝ EXÉM VROUBENATÝ MISLÍTE ŽE JE TO S PLNENEK