Co dělat s večerní žravou???

24.04.2009

ahojte maminy co poradíte ne večerní žravou :hu: aby nebyla? Přes den jím normálně ale tak nějak v poklusu, jim rychle, protože Ema mě nenechá :e): no a pak večer když spinká tak mě honí mlsná :a\|: !!!!! Během těhu jsem přibrala 25kg a po půl roce mám dole 22kg. A tak nechci být opět jak verlyba!!!! Co zabírá vám? Díky mooooc. :dance:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Mě dřív pomohlo, když jsem si večer trošičku zacvičila a hlavně vyčistila zuby. Jakmile jsem je měla vyčištěné, tak se mi do jídla teda nechtělo. Tak uvidíš. :a:

Tak tu žravou mám taky..ale přes celý den....jinak abys večer tolik nejedla je dobré se nacpat přes den...a večer jenom uždibovat..no ale stíhej to,že jo?

tak tohle řeším i já přes den nemám potřebu jíst ,ale večer tomu fest dám, pořád něco udibuji ,.ba co víc já se doslova "přežeru".Každý ráno si říkám večer už jíst nebudu a zase den co den nanovo ,ale až teď tak nevím jestli je to k tomu kojení nebo si to neumím vysvětlit.Tak jsem ti asi moc neporadila ,ale budiž ti útěchou ,že to takhle neřešíš sama a až na něco přijdeš tak dej vědět pa :hu: :a\|: :°°//:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka