čistička vzduchu - jakou

28.11.2012

Holky, trochu z jiného soudku...uvažuji o koupi čističky vzduchu pro děti. Venku se přes zimu nedá skoro pořád dýchat a doma ale bez větrání taky ne - navíc, když nás sousedi vyčoudí kotlem na uhlí nebo nám natáhne domů kouř z cigaret...Můžete mi poradit, na co se při výběru soustředit, případně jakou koupit? Nechci ji používat pořád, ale občas vyčistit vzduch a plíce by to chtělo, bo nejsme ropáci, že? :///: Děkuju moc za cenné rady a tipy... :€s€:

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, když se kouknu z okna tak už mě tato myšlenka několikrát napadla. Na druhou stranu si říkám jestli to spíš dětem neublíží než prospěje. Aby pro ně potom procházka venku neznamenala větší šok. Ale třeba je to blbost..
Manžel mi říkal, ať si koupíme permanentku do solné jeskyně a chodíme tam třeba 2x do týdne. Je pravda že solnou jeskyni máme přes ulici a chodí tam i školka...

In reply to by JaMiOn

Tak do solné jeskyně by se nám to asi hodně prodražilo (u nás je to pálka) a prcci by tam udělali kůlničku - mám tříletou a jednoletého - číslo 1. :s: Já osobně tam taky chodila, ale osypala jsem se, tak jsem pak přestala. Jinak si myslím, že když tu čističku nepoužívá člověk často, tak to je v poho...Ještě se zeptám na alergologii... :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka