červenec 2012 :)

06.07.2012

Ahoj holky tak už máme červenec a vy se pořád vykecáváte v červnu :00: :s:
Co nového v těch vedrech ? Kdo si jak užívá vody ?
Koukám že jedna Barča se válí na koupáku,Danča jistě na zahradě a co vy ostatní ?
Dani četla jsem co se stalo Kubíkouvi.auau brouček to muselo bolet :(
Jani co Adélka je fit nebo se ji rýma rozjela ?Chudáčci vy na ty rýmy trpíte hodě .dáváš ji nějaké vitamínky ?
Baru co Sonka už se těší do školky ?Ted jste asi u vašich co :)Baru a co vy s Esterkou ? Ty chudáčku pořáíd v práci ,to je děs s touu roboutou ,kdyby tak bylo něco lepšího že :)
A co my ?...my sedíme doma .V tech hycech ven ani nekjde jít ...Pořád nám tady peče máme tu 35 a více stupnu ,ve stínu ...ufuf ...Kristiánek je dnes u naich na Mostech na prázdninách ma tam bazínek tak si užívá pohodlí :dance:
Maty ,brouček má špatné výsledky z krve .tak nás čeká ještě odběr :( 17.7 máme jít na očkování ,ale pohybuji ,ted mu v nemocnici ,kde jsme byli na kontrole zistilu u špatnou krev ,tak uvidíme jak to budou řešit dál s tím očkováním.Jinak je hrozně ,,protivý ,,Zlatíčko pořád má trauma z jipky ....nedokáže vubec ležet v postýlce ,nikde řve jak na lesy se bojí že mu budou zase ,,ubližovat ,,taky se mu na jipce rozebralo spaní ,vubec přes den nespí .Nejraději by byl pořád jen na rukách a u prsa ....Takže si ted krásně uživáme .Ale hlavně aby byl už zdravý :h:

Nestíhám, nestačím,........;-).

Uff, mám tu Any na prázdniny, tak máme nabitej program ;-).
Včera ve městě na poháru a dnes jsme zašly do Bonga - 1000,- Kč v trapu :00: , ale super, dokonce i já jsem si zajezdila na klouzačce :dance: .

A jinak u nás ani nic novýho :? , práce furt nic :O .

Se zlobením je u nás taky kříž - hlavně se začala vztekat, takže minulý týden otrhala vzteky nálepky ze zdi :00: :? , a dneska taky jednu urvala - na zadek dostává dost a stejně to nepomáhá (včera to odnesla další vařeka - jen o stůl se rozlomila, ale je po ní ;-))......Jen mi teda dneska musela slíbit, že bude už hodná a poslouchat a jo, musím říct, že byla fakt hodná. Ale to jsou dny, kdy bych si ruku umlátila a uřvala se a z toho je klidná, poslušná, asi mají takový období...

In reply to by Barče

určitě to bude období ,tak tak jsou chvilky kdy je hrozný a pak je to andílek ,ale naštěstí těch zlobivejch chvilek je mín ;) on je strašně šikovný ,furt mě chce s něčím pomáhat a najednou něco chce a začne se vztekat :? to jak kdyby do něho vjeli čertíci ,plácání po ruce a po zadku taky nepomáhá ,snad z toho brzo vyrostou ;)
myslela jsem že máš malou u babičky a užíváš si pohodičky ;)
jo jo bongo taky se tam chystáme ,ale asi tam prašulky jen lítají ,co

In reply to by Dana Medková

Ano prosím pěkně - 510,- vstupný :00: (2děti, jeden dospělý + 5%sleva na rodinné pasy), nezapomeňte si všichni ponožky - my si se sousedkou musely dokupovat. Prostě tam musí být všichni v ponožkách :00: a pak je tam děsný vedro, takže pořád pití, pití pití.....2x párek v rohlíku, 1x hranolky......No prostě 900,- jen to fiklo :00: .

A to ještě do teď nespala - sousedka psala, že jejich nespavec už po sedmé spal a u nás se to otočilo. Tělíčko by spalo, ale hlavička nee....Anet už šla taky ležet, bolí ji krk - nějak si asi natáhla sval na trampolíně, tak nevím, jak jí pomoct :? .

In reply to by Barče

no to je pálka :00: ale aspon jste si pořádně zařádili ;)
a co krk?? je dobrý to trošku rozmasírovat a natřít nějakým hojivým krémem třeba fastumgel

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

ahooooj.
tak to je parádička že vám taťka udělal překvápko. A teď jede zase na týden pracovně pryč?
Jo jo u nás houby rostou, zrovna dnes jsme zase šli. Jen tak na hodinku a na smaženici bylo. Není jich moc, ale rostou. Taky jsme tam nebyli jediní...
Dnes nám padla ta grilovačka, jedna holčička horečkuje, takže jsme jeli nakonec do bazénu. Jen na hodinku a půl, ale Adélka uplně nadšená. Já si pamatuju že tam byla vždy zima a teď ne, krásně teploučko i bezén teplej že jsem tam velzla a to už je co říct. :)
Ještě se týden dovolenkuju. Zítra jdem ke kamarádce na pokec. Už má po termínu porodu tak se jim brzy narodí miminečko. :h:
A co ostatní?? :k:

In reply to by janča a adélka

ahoj holkýýý :€s€:
jo jo Jani dneska už zase odjel a až do pondělí :00: já mám ted 14 dní dovolené a snad ten příští týden taky dostane dovolenou a chtěla bych podniknout nějaký výlety ,třeba na Macochu a pak asi i do té Polničky jak tam mají ten vláček ,motokáry....., a pak tatínka i zaměstnáme ,potřebuju konečně dodělat kuchyn :00: :D
u nás houby moc nerostou ,máme tu samý kopce,tak je v lese sucho,když prší tak to všechno steče :(
jé škoda že vám to nevyšlo ,tak určitě příště ;)
super ,bazének a to jste byli na krytým jo ?

In reply to by Dana Medková

Jééé taky dovolenkuješ, to je pohodička. :one: Máte hezké plány na výlety. :one:
Hmmmm tak máte smolíka na houby, tak třeba někam popojet...
Jo jo byli jsme na krytém bazénu. Paráda.
Jinak dnes po o začala Adélka horečkovat. No snad to nic nebude. Pak jí otrnulo a byla nějakou chvíli ok, a večer usnula raz dva zase s horečkou. Snad sirup zabere a bude klidná noc. Chjooooo. Ať z toho nic neníííííí. :h:

In reply to by janča a adélka

ahoooj jo jo taky dovolenka :dance: akorát že má Kubík jakýsi zlobící období :00: včera jsme byli na výlete vláčkem ,jaksi je ted hluchý ,vůbec mě neposlouchá :-( pak na mě mává rukou ,odhání mě pryč :00: chjo chjo .....
jak jsou na tom vaše děti :help: :help:
ted ještě volal Martin a jak jsme si to na příští týden hezky naplánovala ,tak z toho asi nic nebude ,bude muset odjet do zlatých hor ,už jsem tu o tom jednou psala že ho to asi nemine a na ten příští týden nemůžou nikoho sehnat ,chjooo :-(
a co Adélka a horečka ,chjo to je děs ta to má taky furt :(

In reply to by Dana Medková

Daní tak tohle zlobení neznám. Soce občas neposlechne, ale kdyby mě ohnala, nebo chtěla bouchnout tak by přez tu ruku pěkně dostala.... Musí mít respekt. Mám kamarádku a ta dětem všechno dovolí a vůbec jí neposlouchají. Ale taky jsem jí neviděla snad jen párkrát že jim dala jemně na zadek. :O
No tééédy ten váš taťka zase bude makat. :( chjooo.
Teď konečně co nechodí do školky tak je bez rými a teď toto. ráno ještě měla 37 a teď už je ok. Tak uvidíme jestli jí vyleze... Jestli jo, takzítra skočíme k dr. ať na ní jukne.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

:bulva: :€): To jsou exoti ty lidi občas fááákt.
Hlavně to vydržet a nechat schované.
Zrovna teď v týdnu si Adélka kupovala Kena. Dostává od mého taťky drobáky a už se jí nevešli do kašičky, tak jsme je vyměnili za papírový a šla si udělat radost. :one: Toho si přeje hooodně dlouho. Tak si s ním teď dost hraje a tahá ho sebou všude. :s:

Mám KOPR!!!!

Sakra, aspoň tu hlavu bych si mohla jít umejt ;-).

Se zastavil kámoš, co mají toho maličkýho narozenýho dřív (už je doma!!!!!), a zase přivezl kupu hraček :00: :///: , i domeček pro Barbie, tak to budu muset nějak zbalit a schovat až na vánoce....

Dobré ráno holky :€s€: snad dneska to sluníčko vykoukne ,díky za komentíky ke kolu,vidím že všechny děti mají kolečka ,taky mu je nejspíš ještě necháme včera jsme jezdili trošku z kopečka jejda to bylo řevu že to jede moc rychle :00: :D do kopečka si furt brzdí ,ale z kopečka ne :? :D šiška moje ,já vím že to chce čas že se to brzo naučí ,jen se říká že když se dítku nedají kolečka tak se brzo naučí jezdit na kole ,máme tu souseda je mu 5 let a kolečka má pořád :? to mě přijde už moc ,zase ta Kubíkova Dadulka je o tři měsíce starší a o polovinu lehčí a už hezky jezdí na rovince na kole bez koleček :#o: .....
to kolo bych ani tak moc neřešila ,ale já už jsem neštastná z toho jeho počůrávání :help: :help: to je furt já už nevím jak mu to mám vysvětlit :|€|:

In reply to by lenacko

Leni ne že bych z toho měla radost ,ale asi to tak ti kluci zřejmě mají ,co si pamatuju tak od kamošky kluk je o 7 měsíců starší tak to dělal taky ,jestli ještě dělá netuším ,snad ne :00: ;)
jo jo přesně takový situace u nás ,i s tím kraválem a přesně nepomáhá nic :-( to je fakt zvláštní :? zřejmě jsou fakt ti kluci na to lenošnější ,ale jestli to přejde samo nebo tomu nějak pomoct to nevím ,nějak ho motivovat :?
taky doufám že to brzo přejde :€s€:

In reply to by Barče

já myslím přes den ,on si řekne ,ale vždy pozdě už má v gatích ,musím ho furt hlídat a posílat čurat ,jemu se tam prostě nechce chodit ,nemá jaksi čas :00: až už má mokro tak letí :-( to přes noc už ted zase neřeším ,minulí týden byl marod tak se taky počurával tak ted má zase plenu ......

In reply to by Dana Medková

Hm, to nevím, u každého je to individuální, já bych to asi ještě nechala, až se tím přestaneš zabývat, tak to odezní samo ;-). Aspoň u nás to tak funguje, když to moc hrotím, tak je to vždy ještě horší a až věci hodím za hlavu, tak se to najednou zlepší ;-).

My čekáme na strejdu, poveze malou k našim na prázdniny :dance: , do soboty, v so, budem slavit mamčiny narozeniny.

Sakra, asi sjedem do Bukovce na bazén :///: ;) .

My byly venku, přišla za náma i ta sousedka s Natálkou, tak jsme si pak daly kafe a holky dováděly v kalužích na dvorku ;-).

Joo, když u vás se ta pračka užije, to je fakt ;-). Jani a pokladnu máme a taky super, docela si s ní hraje.

Furt leje a leje.

Jo a na kole jezdí od podzimka s kolečkama, a až se naučí pořádně na tom odrážedle, tak je sundáme, asi až z jara...

In reply to by Barče

Baru ,jasně kidně dorazte budu jen ráda :)
Sluničko sice nesvítí ale je 22st a neprší :)
Je tak to gratuluji k miminku :)

Jani tu pokladnu jsem, taky viděla a uvažuji o ní ....Kikčo má 5.8 svátek tak pokud u nás bude tak mu ji koupím :)Sice dostal už tu trampolínu ,ale tak aspon nějakou maličkost :)

Jé Kubík a pračka to je jasné že to byl super dárek :)

Ahoj holky Kubíček moc moc děkuje za přáníčka :h: :kiss:
já mu dnes přála ještě jednou ,jinak jsme měli oslavu v sobotu a to dostal dárečky a ted jsme mu jen popřála rukou a dala pusu a ted tak zasmutnil a já jsem nic nedostal :O :s: :s: no aspon lízátko jsem vyštrachala ,prďola jedna a to bylo radosti a pak furt přál i mě a dával lízátko :s: :s:
Leni super že je Kikčo v pořádku a železo to napraví ;)
Baru teda chudákl Sonička takhle ji trápí zubař ,já se ji nedivím že tak křičela :( Kubíkovi naštěstí nic nedělala ,ale taky myslím že kdyby vrtala tak řve jak tur a to si na doktory hrajem dost často....
Jani dovolená a takhle škaredě ,že u nás taky leje a to slibovali třicítky ,včera se ještě stihli Kubík vykoupat s Dadulkou a dnes budem asi doma :-(
holky kdyby jste viděli ty dva prcky ,jak už mají naplánovanou svatbu a děti a kde budou bydlet ,no prča s nima :s: :s: :s: popravdě to všechno plánuje Dadulka ,no jo tipická ženská :s: :s:

In reply to by Dana Medková

Jéééé tak vy už máte oslavičku za sebou. :one: Jo Adélka taky často si takhle hraje že přeje k svátku anarozeninám. :one:
Tak aspoň že mu stačilo lízátko. :h:
Dnes je tu škaredě, ale zítra už hlásí zase 27st, tak jsem zvědavá. Mají odpol. přijet naši na kávu, tak stejně budem doma. Jen skočíme pro pečivo, jestli přestane pršet. A máme i doma dnes Járu, takže pohoda. :one:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Dani my máme kolo 12.Jezdí od unora ,nejprv doma a ted už i venku a na podzim plánujeme kolečka sundat ,už jezdí celkem dobře tak uvidíme .Zase se bojíme že to přes zimu zapomene tak to možná nechame až na jaro :)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jéééé tak to muselo být potom radosti když se rozběhla. :one:
Adélka má kolo 14 takže přeci jen ještě uplně nedosáhne na zem celou nohou, takže sundavat určitě nebudem. Možná bych to mohla zkusit u našich, tam má to menší. Ale zase je starý a nemá brzdu, tak to je taky na prd :(

Ahoj holky :a:
Tak se vám po delší době hlásím ....Moc nepíšu ale pravidelně vás čtu přes mobil při kojení :///:
Baru děkuji za optání .zatím vím jen výsledky Kristiánka a tomu chybí železo,takže bude brát tabletky .No má to po mě já jako malá taky brala tabletky .....Uf uf naštěstí je to jen toto
Matýskovy výsledky budou až za 10dní .Tak snad to bude taky vpořádku
Holky včera nám namontovali bazén a dnes lije :( Já se těšila že se konečně okoupnu a ono nic .Kristiánek to ale vyřešil .Prvně ráno brečel že prší a on se nepůjde koupat ale pak prohlásil ,aspon tam naprší víc vody ,jako v moři :s:

Kubíčku náš vše nej nej nej ti přejeme k tvému dnešnímu svátku :h: :k:

Jani krásně si užijte dovolenou ,aspon si opočineš od taho pracovního kolotoče .Adélka šikulka že to tak krásně zvládla u babíčky a dědy :)

Baru neboj mě Kikino dělá taky takové scény.Včera tady přišli sousedi s vnuky no to bylo .Pořád jím rozkazoval s čím si mužou hrát a sčím né :00: .....Ale pak ho to přešlo a byli kamarádi

Jéééé, sousedům se právě narodila holčička!! Gratulujeme, zas je nás tu o jednoho človíčka víc ;-).

In reply to by Barče

Přidáváme se s přáníčkem.
Kubíčkovi všechno nejlepšíííííííí k svátečku!!!!! :k: Hodně zdravíčka a štěstíčka!!!! :h: :k: :kiss: :kiss:

KUK :dance:

My měly dnes prííííma den. Máme tu nové sousedy se stejně starou holčinou, občas se potkáme na písku a pokecáme, tak jsem si dnes řekla, že na ně skusím zazvonit, jestli nejdou na písek nebo někam ;-).
Nakonec jsme u nich skysly celý dopoledne na kafe, pak jsme si daly hodinku pauzu na oběd a vyrazily ven... No venku se holky předháněly - chvilku řvala jedna, pak zas druhá :00: . Skončily jsme u nás, a malá se teda předvedla :00: , dala jsem Natce kšiltovku - máme dvě stejný a malá to stejně nechce moc nosit, no to bylo řevu, snad půl hodiny ječela v kuse a vzteky strhala ze zdi nálepky :( :n: :O . Uklidnila se asi na minutu, když šla Natka s maminkou domů a hned ječela nanovo, že jdou pryč :n: , no asi měla den blbec. A za pár minut jsme s nima stejně seděly na dvorku, a do šesti popíjely kafíčko společně s dalšíma sousedama. Fakt fajn den, až na tu malou vzteklinu.

Včera jsme byly u zubaře, aby malé dovrtal ten zub, no nic se nekonalo - řvala jak tur, teda pusu ještě v klidu otevřela, ale než vzal do ruky vrtačku, tak spustila jekot a bylo po všem. Tak to prý zatím necháme tak :? .
Koupily jsme gumáčky a bačkůrky do školky, a víc asi nic novýho...

Danuška má chlapa pryč a co zbytek? Leni se tu moc neobjevuje, Janička a Baru v práci. Jani a malou už máte doma, nebo jak to děláte??

In reply to by Barče

Jéééé Baru tak to se máte takový kamarádky hned v baráku. To je super. :one: Tak snad Sonička příště bude mít lepší náladu. ;)
S tím zubařem...to vás ani neobědnal třeba za měsíc??? Zkuste doma trénovat a hrát si na zubaře.
Já mám teď dva týdny doovolenou a pak pojede malá k našim na týden. Ve školce je zavřeno měsíc. Takže v půlce srpna už zase bude chodit.
Grrrr dnes tu prší a to jsme měli plány že půjdem s kamarádkou na procházku. :00:

In reply to by janča a adélka

Tady taky leje, a už jsme byly venku a nevypadá to, že by mělo přestat :00: .
Taky jsme měly dnes plány na dopoledne i odpoledne, ale asi to budeme muset přehodnotit ;-)
My tam byly 10. a to jí rozvrtal, tak nás objednal na 23. A teď říkal, že ten kaz je odvrtanej, tak snad to nebude zlobit, ať přijdeme za 3 měsíce...
My trénujeme, dokonce se tam těšila a i otevřela pusu - on měl jednat hned a hned vrtat (ty spodní jí taky vrtal za řevu), jenže to začal omílat a ta spustila a pak se začala i cukat. Jak mám asi 3letýmu děcku vysvětlit, že sebou nemá mlít :? . Pamatuju si sebe, já řvávala už v čekárně :00: .
Jani dovolenou a jedete někam? Nebo budete doma?

In reply to by Barče

Jo tady takynevypadá že by přestalo :(
No chudinka teď si to jen bude pamatovat a bude mít ještě rauma ze zubaře. chjooo. snad jí to příště zadělá.
Nejedeme nikam. Užívám si pohodičky doma. Včera jsme bylis kamarádkama a dětma na výletě v pohádkovým lese. Výlet autobusem, bylo to fajn. A zítra jestli bude počasí, tak chcem na celý den k vodě. Pojedem v půlce srpna na prodloužený víkend do Českého ráje. Bude nás přez 10 lidiček...jako za mlada s bratrancema, sestřenicema a jejich protějškama. :one:

tak co dnes večer :call: ??? u nás se teda ještě nespí a to jsme lítali celý dopoledne po nákupech a doktorech a odpoledne po venku ,ted kouká na auta tak snad se mu bude chtít brzo chrupkat :€h:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahojky Já vás holky čtu nebojte jen nějak už nemám energii psát:-) Jsem líná co chodím do práce.
Na Vranově super užila jsem si to skvěle i když mi bylo smutno.Horší ale bylo že malá byla na 4 dny u babičky na prázdninách minulý týden a to mi teprve bylo smutno.Jinak u nás dobrý máme se dobře .Marek má posledních 14 dnů v srpnu dovču tak pojedeme některý týden na dovču někam do penzionu uvidíme něco už Marek vybral ale neřekl mi co.První týden v srpnu mi jede Marek na školení na týden tak to budu s malou sama to bude divné a taky bude mamka muset vstávat dost brzo aby si přišla pro malou když půjdu ráno do práce.
Bavili jsme se s Markem dnes že by jsme se mohli nějak vidět ještě ale asi to neklapne holky co???
Dani 14 dnů bez manžela no to ti bude smutno co?Teda ale s tím autem máte trápení tak snad už to bude v pořádku.
A co je u ostatních nového?

In reply to by Dana Medková

My bysme mohli dorazit někam třeba na víkend. Přijet v pátek k večeru... ;) Klidně bych něco domluvila,cooo? Jen tedy nemůžeme víkend 18.8. a pak 1-2.9. taky ne. A v září potom ne, to už pojede Jára nějak do Itálie na jablka. tak jestli vám nějaký jiný víkend vyhovuje.... :one:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jooo Daní mě teď v týdnu taky bolela pár dní hlava. toje děs. Já to mám každý měsíc když mi začíná ms. :00:
Týjo ty máš ještě starou dovolenou, tak si něco vyber. teď má být hezky :€s€: Jo klidně bych dojela, jen kdyby to nebylo tak dalekoooooo :(
No jsem zvědavá co mi ten zubař vymyslí. On moc nemluví, tak se ho musím na všechno zeptat.
Jo jsem si uvědomila,že takhle známýmu v praze taky uhořelo auto. Prostě zastavil na stopce a už neodjel a volal hasiče. :( síla jako.

Jínak holky u nás pohoda. Adélka je u rodičů spokojená. Ani s námi nechce moc mluvit. Můžem volat jen večer, ať je nerozptyluje, ale opravdu ani s námi mluvit nechce, a když tak prohodí jen pár vět a nemá čas. :) tak jsem ráda.
Teď budu mít dva týdny dovolené, tak se těšííííííím.
Holky dnes jsem byla u zubaře a vyvrtal mi nervy nebo co a bude mi tam za měsíc dávat korunku???? Nemáte někdo zkušenosti? co to je, platí se za to, bolí to? Neznáááám..... :?
Jo v neděli jestli to dopadne, tak si Jára půjde skočit padákem, tak jsem na něj zvědavá. :)
Jinak asi nic. Užívám si toho klííídečku. Smutno je mi moc moc po malé.

Mě to tu zas blbnéééééé.
Baru Sonička je šikulka velká. A jak jsmekoukala na fotky, tak jsete si to mooc užili. Super.
S tou prací uvidíš co a jak. Přecijen je lepší aspoň něco. dnes je to opravdu těžké sehnat pořádnou práci.
Já se klepu aby mě v zířínevyhodili. Mají snižovat stavy a já jsem tam jediná na 6 hodin...chjo.

Ahoooooooj!!

Tak my už máme dohodované, super to bylo :h: . Jen alkohol nechci nějakou dobu vidět ;) :s: , to zas bylo štamprdliček :00: :///: .

Počasí vyšlo suprově, v sobotu celý den poprchalo, tak jsme ani nešli na kolotoče a večer jsme mysleli, že bude zábava vevnitř v sále :( , no naštěstí v půl osmé vykouklo sluníčko a my mohli trajdat venku na zábavě až do rána :dance: . V neděli to taky bylo všelijaké, ale malá se moc těšila do kroje, na to, že bude tancovat a hlavně na kolotoče. Tanečeky byly báječný, všem se to moc líbilo :one: , až nám tekly slzy - místy teda smíchy (už nahrávám na youtube, tak vám to sem pak hodím :s: ), kolotoče, no malá ve svým živlu, ale těch peněz, to jen lítalo :00: . V pondělí chodí ještě ženáčí, tak malá, že zas půjde v kroji a chtěla i do průvodu - obešla asi třetinu dědiny, potom došli ke starostovýmu a na ni nezbyl koláč, tak bylo zle :s: a museli jsme na kolotoče. Ale byla úžasná :one: . A rodičové šli zase na zábavu až do rána bílého :s: . Jen včera ten přesun do Brna tu hodinku tím autobusem, jsem myslela, že nedám :n: .

Leni, chudáčci kluci, tak zítra hned informuj co a jak...
A zbytek ani nevím co robíte??

Jo a od M.kolegy z práce nějakej známej otevírá tady kousek potraviny v září, tak by mě prý zaměstnal, ale nevím tomu zatím hlavu ani patu, a ani se mi do potravin nechce....

Ahoj holky ...tak kluci už odevzdali krev
Matýsek v pohodě ,jednu ampuli .Ani nebrečel a výsledky budou za 14dní
Kristiánek no to byl děs ...Už tak se bojí doktoru a dnes to byl jeho první odběr .Manžel ho držel doslova zuby nehty .Sestřička držela ruku a doktor bral krev 3 ampule.Kikčo řval jak tur .Když nabrali první ampuli,dr. to nějak vyklouzlo a začala téct krev vedle .na zem ,Kikinovi po ruce .....no ještě větší kravál křik .Nakonec mu teda ty 3 ampule nabrali a my šli domů.Výsledky budou zítra .
A sna budou dobré a my tam už nebudeme muset .Už tak má Kristiánek trauma z dr.Ted brouček spinká .usnul u pohádky vysilením.
Chjo je to trápení když jsou děti nemocní ...Už aby byli fit ♥

Dobré ránko :)
Tak dnes nás čeká dr. ve 12h.Jdeme na 2 měsíční prohlídku a očkování .Hexa a synflorix .No tak uvidíme jak to zvládneme .V nemocnici nám říkali že máme tu špatnou krev a že o tom budou informovat našeho dr. ,tak jsem zvědavá jestli nás ve finále naočkují :)
Noc byla dobrá Maty usnul o půl 8 a pak se probudil až ve 3....ale pak už zase v 5 a pak spinkal do 8,Takže jsem i vyspaná :)
Kikčo usnul v8 a spinká ještě ted:D Včera tady měl kamarádku tak spolu řádili o 106 a ted to dospává .........
Holky taky je u vás taková zima ?My tady máme jen 15st a lije jak z konve :( Vůbec se mi v tom počasí s kluky ven nechce ......

In reply to by Dana Medková

Jojo papká si krásně ....Už to neni malé mimi :)
Dani já nevím ,měl své první ATB a asi týden po dobrání se mu začala loupat kuže kolem prstu na rukách i nohách,pak na ploskách a tem mu začinájí slízat nechty a rostou mu nové :?
Tak jsem to říkal dr. a ten že to je možná nějaká alergie na něco z tech ATB ,tak nám raději vzal krev .....doufám že to bude v pohodě .

Ahooojky. Mě to tu pořád blbne. Jsem tu psala v pátek a neodeslalo se mi to :(
Tak jsme nechali Adélku u Járových rodičů. Přijedou v pátek. Snad to bez nás takovou dobu zvládne. Už teď je nám smutno. Doma je klid... Já zítra zůstávám v Praze u švagrové. Půjdem po práci po obchodech a tak...to se těším.
V úterý jdu na pohřeb. Sestřenky děda zemřel. Bydlel s nima tady na Dobříši, tak jsme ho dobře znaly. Poslední roky jsem ho moc neviděli, často jsme k nim nechodili, ale jako malý hodně...tak to bude smutný den.
Ve čtvrtek mě čeká zubař. Bojííííím bojíííím. bolí zoubek.
Jak se všichni máte?????? ;)

hezký podvečír :rain: :a:
Kubík zrovna usnul ,ani se nedivím v takovým počasí tak snad bude spát celou noc v klidu ,začal jaksi pšikat ,tak snad to nic nebude :00: :a:

In reply to by Barula

ahoj jejda auuu :00: to jsou karamboly to je děs .......
tak Kubík usnul o půl 10 :00: jsem myslela že mě picne a ještě se večer počural :-( tak zase dáme plenu ,jak byli to horka tak dobrý to spal nahulatý a v pohodě ,ale jak má kalhoty od pyžama tak jestli myslí třeba že má plenu :? ted to bylo třikrát po sobě a to se šelpřed spaním teda vyčurat....... ,no nebo to bude taky nachlazením ,spouští se mu rýma a pokašlává :(
jak jste na tom vy ???

Kde nic tu nic .....holky kde se flákáte ?
No jo já vím v pracovním procesu.A Barča je jistě u rodičů na zahrádce ....

In reply to by Dana Medková

jeste nic nevim.Krev mu jeste nebrali.az 17 jdu k dr.tak se domluvime.bere se to az 3tydmy od posledniho odberu.
Jinak se ma asi dobre.uz vydrzi v postylce chvili lezet aniz by mel zachvat place.
Uz se zacina zvedat na brisku-past konicky.krasne se smeje kdyz si snim povidam....no je cim dal tim akcnejsi

Ahoj já jsem tu ;-). Malá jela s mamkou k nim, tak mám pré ;-). Ale musím se dokopat něco udělat, nějak se mi tom vedru nic nechce.....

Jinak jsme byly u zubaře, no jsem nasraná jak hrom :( , že má malá vzadu nahoře kaz, a prý je to stálý zub, tak to musí vyvrtat. Copak stoličky nevypadávají? Asi až později, že, asi tak to myslel. No jenže malá se cukala, tak jí to rozvrtal, a do příště jí mám vysvětlit, že má držet. No jak to mám asi 3letýmu děcku vysvětlit!!!!!!!!!!!!
Na ty spodní celkem držela, ale tohle je nahoře a úplně vzadu, tak je to těžší no..... A pak že já mám kaz a nečistím si zuby tak jak mám a bla bla bla......

In reply to by Barče

aHOJ. Jé Sonička je na prázdninách, ta se má. Adélka bude celý příští týden u Járových rodičů, tak jsem zvědavá jak to tak dlouho zvládne. U našich je v poho ale s nima...no uvidíme.
Týjo to je hustej ten zubař teda. Já myslím že všechny zuby vypadnou... chudák Sonička, no snad příště bude šikovnější. tak trénujte spolu.
Mě bolí zub co mi před pár měsíci dával plombu. Nejdřív provizorní a po pár týdnech normální a teď mě začla bolet. Se musím objednat, ale bojíííím bojííííím.

dobré ráno :€s€: kdepak je zase kdo :*8*:
super zprávička po ránu že našli v Německu ukradený miminko ,ještě že tak brouček malý :h:

In reply to by janča a adélka

jéje ,mě to ani neukázalo že jsi tady psala :? tak snad už to bude fungovat ,jo jo nám se to stalo je to už ........no hodně dlouho ,bylo to pololetí a byla jsme v prváku na učňáku akorát ten den bylo vysvědčení akorát jsme ráno vstávali ,přišlo to tak rychle,strašná vychřice a najednou obrovská rána ,vychřice nadzvedla střechu a už to jelo dolů ,byl to opravdu strašný rachot s mamkou jsme stáli na chodbě vyklepaní jak ratlíci ,tatka se akorát hrabal z postele ,až se chudák zamotal do tepláků jak spěchal a natáhl se :00: ted se tomu smějem :s: a za pět minut bylo po všem :-( tehdá moje babička bydlela kousek od lesa a říkala že stála u okna najednou žluto obrovská vychřice ,z okna nebylo nic vidět a za pět minut to přešlo a jak koukala z toho okna tak ten les už tam nebyl ,hrozný :-(

Ahooooojky.
Leni to je mi líto s těma výsledkama. Snad už brzy bude všechno v pořádku. Jo oni ty doktoři to říkají po svým a stejně víš prd...
Přeju pevné nervy s tím spinkáním a vším. chjoooo to je něco když tkaový miminečko si to pamatuje a nechce do postýlky a jen chovat a tak...brouček malinkej...
Jé jste pořídili bazén, prý jestli tak za rok...To manža asi narazil na něco za rozumnou cen,ne. :)
Jinak k nám... adélka pokašlává a občas utřem nudle. No klasika. dávám jí imonugrukan, ale už né tak pravidelně a má tam zbytek tak na chvilku vysadím uplně jak nebude přez měsíc chodit do školky...
dovolená super. První den jsme byli ve dvoře králové vzoo a safari. Opravdu zážitek projíždět vlastním autem mezi volně pobíhajícími zvířaty. Ubytovali jsme se v kempu a postavili stan a vydali se prozkoumat kemp. Ten byl parádní. Plno stánků, dětské hříště, rybník a píseční pláž. Krása. Spaní ve stanu hrůůůza. Samo každý večer bouřky, vítr. Stan nám protekl, tak jsme měli boky uplně mokrý. Hrůza. Tak jsme druhou noc s Adél spali v autě. druhý den jsme vyrazili do Prachovských skal. Kráááása. Miluju takovou přírodu. adélka šla a byla moc šikovná...těch schodů a asi 6-7km tůra. Odpol. jsme byli u vody. K večeru jsme jeli do Jičína. V sobotu jsme byli u Jiřína v lese Řáholci a rumcajsovi jeskyně. Supeer výlet.
Přijeli jsme už včera. Adélce začalo téct očíčko, tak radši ať jsme doma. Kapičky zabrali, tak je ok a zítra jde do školky a já do práce. tak toť od nás..... :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Leni já myslím že teď by dělali průplach jen když by měla velký zánět a snad pod narkozou....Kapičky do pár dnů zaberou a je to ok.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ta roláda vypadá moooc krásně. Jestli bude čas, tak udělám tchýni k svátku.
Leni a ten bazén teda za tu cenu to je paráda. to bude koupáníčko.

Ahooooj!! Jsem tu!!

Leni, tak snad bude Maty v pohodě, že to jsou jen nějaký dozvuky po nemoci.
Dani, u nás jsou příští týden hody, tak se taky těšíme, chodím s malou na tanečky - že budou tancovat v kroji pod májou, jsem zvědavá, jestli se malá nezalekne těch davů :? . V sokolovně zatím tancuje hezky ;-).

My byli u známých od čtvrtka do soboty. Včera jsme chtěli jet domů už ráno, ale nakonec, že se ještě vyblbneme v bazéně a odpoledne nás kámoška hodí na vlak, ať nemusíme v tom vedru autobusem. No neměl vlak výluku :00: , takže jsme odpol. v tom horku se pařili v autobuse. Naštěstí jel po dálnici, tak byl za půl hodinky doma.

Jinak u nás ani nic.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

ahooj jo jo užijeme ,prd když budou makat od rána do večera ,já teda taky budu chodit do práce ,ale je to přímo v té dědině jak bydlí tak aspon nemusím dojíždět :one: ,dneska ráno přijel a už je zase fuč ,já nevím ještě kdy tam přijedu mám nějaký zařizování,tak možná až zítra ........
no s tou dr je to naprd ,asi tam budu muset zajet a zjistit to osobně ,pořád tam ty telefony nikdo nebere :-(

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jé už se na tebe -vás teším ...A mám dobrou zprávu od 25 budeme mít bazén ,tak doufám že budete na chatě a přijedete se okoupat ...Krásně se schladíš a nikdo tě nebude kopat :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka