Breast lifting | Moje těhotenství.cz

Breast lifting

Obrázek uživatele Tez

  Holky, byl na tom někdo? Funguje to? Nenašla jsem žádné diskuze, recenze...

  Komentáře

  Obrázek uživatele Petruska1312

  Mohu se zeptat co to přesně je? Tak nějak tuším že bych něco takového asi potřebovala :s: :s: :s: :s:

  naše sluníčko Sluníčko

  Ahoj všichni, v zápisníčku ze 3. třídy se nám objevilo, že mám zaplatit 80,- Kč za pomuchlané vysvědčení. Po celou dobu doma bylo v pořádku, zřejmě jak si je před odevzdáním s holkama ukazovaly, tak ho některé děti pomuchlaly. Když se podívám za kolik se vysvědčení prodává (3,90 Kč), tak nechápu, kde takovou částku vzali. Navíc ve většině škol se používá tzv.

  Emily uz hodne dlouho (skoro dva mesice) slinta.
  V noci z 7.na 8. unora skoro vubec nespala, po hodine se budila s placem a nebyla jen tak k utiseni u prsu...

  Ahoj holky, dají se neštovice mimo protilátek v krvi nějak s jistotou určit? Někde jsem četla, že jsou jediné ve vlasové části. Malá se nám nejdřív začala škrábat ve vláskách, pak se před pár dny objevily pupínky hlavně na ramenou, rukách, podpaží, něco na trupu, asi 2 v tříslech a nad zadečkem. Na nohou a obličeji nic.

  Ženský tak svchválně hádejte: Je to : 20tt, 14tt, nebo tam mám paterčata? :jawdrop:

  Ahoj holky,prosím Vás poradíte mi jakou mám koupit potahovací hmotu na dort?Kdysi jsem už dělala dort a kupovala nějakou hmotu na mimibazaru ale v lednici to tálo a dort nebyl hezký.Chtěla bych nějakou co se dá dát do lednice a netaje ale zase nechci aby kilo stálo 300 Kč pak si mohu nechat dort udělat.Děkuji za rady.

  blbej dotaz, jen mě zajímá jak dlouho to po vyvolání trvá ? díky

  asi je malá šance, že byste někdo byly tady, ale zkouším....kdyby náhodou

  Ahoj, přistěhovali jsme se do České Lípy, tak sháníme nové doktory. Neznáte, prosím, někdo nějakého slušného zubaře (zubařku), který bere nové pacienty? A trochu umí s dětmi, mám děti 1 a 5 let. Díky

  Ahoj děvčata.Chtěla bych kalíšek vyzkoušet.Už mi psaly maminky, jak jsou spokojené Wink . Jen by mě zajímalo, jakou značnu :? . Jsou na trhu i značky,které jsou cenově kolem 150Kč a také jsou od 500Kč nahoru. Můžu věřit i těm levným?