boulička

29.04.2009

Ahoj holky,je mi trapné o tom mluvit,ale než půjdu k dr.tak se radši zeptám jestli jste také ňekterá neměla.Včera jsem si našlavedle klitorisu malou bouličku velkou asi jako pecka od třešně,navíc večer mi začali krvácet dásně a dneska ráno se mi spustila krev z nosu.Jsem z tho dost špatná a vůbec se mi nechce k dr.je mi to trapné.Tak ještě asi počkám

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka