Deníček uživatele mateska

27.10.2008

Ahojky, holky prosím prosím jaké máte pojištění pro své milísky? Chtěla bych Vikiho pojistit, ale vůbec se v pojistkách nevyznám a na pojíštění Sluníčko od České poj.

10.10.2008

Ahoj holky, máte některá kočárek Quiny Frestyle 3XL a kupovala jste si k němu nánožník? Mám vybraný přes net z Emitexu, ale nevím, jestli mi to bude sedět....

25.09.2008

Holky, v čem jste měli oblečené vaše milísky na vítání občanků?

Ahojky, naši slečnu vítali tuhle sobotu a na tu slávu jsem jí dala džínové šatičky, punčocháče, bodyčko s dlouhým rukávem a capáčky. Klukovi bych oblíkla nějaké hezké rifličky, nejlíp lacláčky a k tomu frajerskou mikinu a parádní capáčky. Bílé dupačky bych nechala až na křtiny :one:

Ahoj,nám bude teď 9 měsiců a vítaní občánků jsme ještě neměli. Prý ho budeme mít až v prosinci,to bude Petrušce 11 měsíců :!k: Umíte si to představit jít skoro s ročním dítětem na vítání? To bude sranda jí tam udržet! :!k: :girl:

Ahoj, my jdeme až v listopadu, ale vím, že malé obléknu bílé punčocháčky a bílé šatičky,
já bych u kluka volila nějaké dupajdy světle modré nebo i ty ryflíky a k nim něco světlého,
ať to zmírní dojem dospělého chlapa. Miminka si užívejme, ne? :cc):

19.09.2008

Ahojky, holky když chci s malým za hranice (do Polska) musím ho mít napsaný v občance, nebo s ním můžu vycestovat jen tak a vzít s sebou třeba jen rodný list? Děkuji za info :dance:

my byli v srpnu v belgii, jak píšou holky, na zapsání do pasu je nutné mít svůj pas, a rodné listy rodičů a dítěte, poplatek 50,- Kč

ono tak nejde o to, jestli tě kontrolují, ale my si ho nechali zapsat už jen kvůli tomu, kdyby se cokoli stalo, aby nás někdo nezavřel, že jsme ho třeba unesli :s:

Mela bys ho mit napsanyho v pase. V obcance to nema v cizine zadnou hodnotu. Za zapsani do pasu se plati 50,- a delaji to na pockani. A s sebou potrebujes svuj pas, obcanku a jeho rodny list.

20.08.2008

Ahoj holky, tak se koknečně dostávám k tomu, abych vám popsala příchod našeho Vikiho na svět...

Mela jsem to podobne jako ty!!!! Akorat my ho vyvolavaly.....taky jsem myslela ze to bude 100x horsi.....rada na nej vzpominam!!! Tak at se vam dari!!!

Tak to je super porod...úplně z toho čiší pozitivum a pohoda....kéž by jsme my ostatní měly porod taky takový. Moc gratulujeme k mimi!!

:qu: Taky se přidávám ke gratulaci,já sem první porod měla císařákem ale hruza poloviční umtrvení mi nezabralo,takže mě uspa.ale sestřička to pak spletla a řekla že musím vstát že první den leží jen ty co maj polo.umrtvení.tak sem vstala ale potom sme měla šílené bolesti hlav.a horečka která nechtěla klesnout no nic moc zážitek a to sem si říkala že to mám lepší než kdybych rodila sama,o druhé se teprve snažíme a doufáme

10.08.2008

Ahoj holky tak poslušně hlásím, že si nás právě tatínek přivezl z porodnice. 6.8. v 6:36 se nám narodil syn Viktor 3,25 kg a 50 cm.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka