Bílé flíčky pod jazykem a na vnitřní straně rtu - co to může být? | Moje těhotenství.cz

Bílé flíčky pod jazykem a na vnitřní straně rtu - co to může být?

Obrázek uživatele Martens a Majda

Holky objevily se mi bílé (trochu bolestivé) flíčky pod jazykem a na vnitřní straně rtu -měla to z vás některá?Čím jste to mazaly?

Obrázek uživatele Martens a Majda

Tak už je nemám díky B-komplexu,Riboflavinu a vit.C s postupným uvolňováním a také jsem si koupila ustní vodu Listerine a nějakou vodičku na afty. Takže mě pomáhá tohle Pápá

Obrázek uživatele MarkétaT

No bezva Jednička
Markéta s Marcelkou :k:

Obrázek uživatele Raduš.ka

Jak píšou holky, sjou to afty. Já na to vždycky cucala Sptisan, pro malého jsme dostala Solcoseryl orální pastu, je malá a drahá (250 Kč), ale znecitlivuje a léčí.

Obrázek uživatele andrisek07

My sme to vzdycky mazali fialkou

Obrázek uživatele Judith

Afty, nic jiného. A mně zabírá béčko. Takže polykat a jíst hodně béčka.

Obrázek uživatele MarkétaT

Tak na afta je nejlepší Jodisol, pokud teda nemáš alergii na jód nebo pokud nejsi těhotná. A kup si ten stříkací ve flaštičce, ne v kapací ampulce, ten stříkací se mi zdá být praktičtější.
Markéta s Marcelkou :k:

Obrázek uživatele Delonka

Ahoj! Řekla bych, že to jsou afty. V lékárně normálně prodávají mastičky speciálně na to, tak si tam skoč.

Martínek a Delonka

Rýma

Zdravím. Jaké kapky do nosu užíváte v těhotenství? Děkuji za zkušenosti. 

Miminko k přímé adopci

Dobrý den. Nedávno jsem zjistila, že jsem ve 17. týdnu očekávání. Miminko si ale nemůžu a nechci nechat, protože bych ho nedokázala...

Přímá adopce - Hledáme

Zdravím, jsme s manželem státem prověření druhožadatelé- stát se vhodnými osvojiteli miminka majoritního etnika.Touto cestou bychom,...

Pohyby či škytavka?

Ahoj,

mám takový asi zvláštní dotaz. Začala jsem 26tt. Mimi je celkově línější, pohyby moc necítím spíše až večer v klidu. Teď...

Domov pro již narozené děťátko

Ahoj, jsme skoromanželé toužící po děťátku. S velkým domem a pozemkem kde by děťátko šťastně vyrůstalo. Touto cestou chceme najít...

Malá má 14m a teprve začala chodit, celkem mě překvapila ségra, když mi řekla, že má nosit na doma papučky s malým podpadkem,aby se ji nebortila klenba, jak je to u vás?

Holky objevily se mi bílé (trochu bolestivé) flíčky pod jazykem a na vnitřní straně rtu -měla to z vás některá?Čím jste to mazaly?

Holky je nějaké vibrač.lehátko, které by jste mi nedoporučily? Líbilo by se mi od fisher prince to sensorické ale je celkem drahé, jde mi o dvě věci - aby bylo vibrační a aby bylo pohodlné pro malou, protože teď máme lehátko skoro za tisícovku a jí se tam nelíbí a ani se nedivím...

Ahoj holčiny prosincový... tak taky posílám fotky "bejváku" Biggrin zatim celkově přibráno 10 kg, tak snad už to moc nahoru nepoleze :bulva:
Co si myslíte o tom mým břuchu? Fakt pomalinku klesá nebo ne? Jak samy vidíte rozdíl je deset dní.

řekli mi špatnou zprávu, po těhu se mi zhoršili alergie. Došla jsem nato tak že jsem dostávala hrozné záchvaty kašle a kýchala. no a největší je na psa.

ahoj holky tak co říkáte první shíh minulý rok se malá bála tenhle si užívá a ani domu se jí nehce z venku:)

Holky čím jste začli zavádět lepek?kaší,piškotem,nebo čím???a co říkáte na kaši z krupičky samozřejmě do UM od kdy??,

Ahoj holky, pristi patek se musim jit registrovat do porodnice, zatim mam furt v hlave jen Apolinar. Narodila jsem se tam, pak jsem tam byla i na velmi neprijemnem zakroku, chtela bych tam i rodit .

Ahoj holky, tak po delší době zase píšu. Poctivě čtu vaše články, ale někdy není čas na to reagovat:( Všechny máte moc pěkné a šikovné dětičky! A ted něco o tom mém:)