Depo provera - injekce

06.01.2010

Ahojky holky, včera jsem byla na kontrole po šestinedělí a doktor mi doporučil Depo proveru injekčně, že je to dobrá volba. Jenže jak jsem došla domů, koukala jsem na net na recenze a teda nic moc lichotivého :-( Máte s tím některá zkušenosti? Podělte se, prosím.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak já si jí nechala někdy začátkem října píchnout a byla jsem tam teď začátkem prosince a už jsem řekla že nechci, tak mám zase stejný prášky jako před těhu - už nekojím bohužel...no a proč jí nechci? Ztráta chuti k sexu, váha to nevim ale měla jsem to 3! týdny v hnědé formě jako když špiníte ale tohle nebylo rozhodně špinění! No a teď zatím pořád čekám kdy to dostanu, abych nasadila prášky..jediné co za měsíc proběhlo bylo 3 dny hodně lehkého špinění, tak nevím co se ve mě děje...prostě HNUS!!

tak já bych do toho už v životě nešla,skoro jsem přišla o menzes,takže i návaly,nechuť k sexu,příšerný přibírání na váze atd,,měla jsem jí necelý rok a šla jsem od toho,kamarádka si to přestala píchat asi po 3 letech a kolik let trvalo než se jí srovnali měsíčky.

Ahoj já ji brala před pár roky, je to asi 6 let, a nesedla mi, já špinila celý rok v kuse, každý den, a po roce mi dr oznámil, že smůla, že mi to prostě nesedlo, tak jsem přešla na prášky automaticky, které jsem brala 5 let, no a když jsem se rozhodla otěhotnět, tak jsem vysadila prášky a ztratila se mi z ničeho nic menstruace, , nemohla jsem otěhotnět rok, neměla jsem menstruaci a ani ovulaci. Pak mě poslali k dr který se zabývá sterilitou, a ten přišel na to, že to je těmi injekcemi, pořád mi působily, tak se mi snažil, vyvolat menstruaci a navodit nějaký cyklus abych otěhotněla. No cyklus nenavodil, ale vajíčko za mne vypudil, takže jsem teď těhotná, ale sám mi dr řekl, že se to normálně nestává, tak jak to šlo u mne. Ale to už je o něčem jiném. Však sama se rozhodneš, co a jak. papa

moc děkuji za odpovědi :-) my už teda dvě děti máme, pořád si říkám že třetí až tak za 6 let, ale kdo ví :) snad budu s proverou i já spokojená jako vy :-)

Tak mě jí doktorka nabídla taky po šestinedělí a pro mě to byla jasná volba, žádný prášky. Teď je malý 14měsíců a doktorka mi jí už nechce píchnout, prý mi příště už napíše prášky. Nevím proč, ale na letáku jsem četla, že je doporučeno brát Depo Proveru jen rok. A štve mě to, byla jsem s ní spokojená, menstruaci jsem měla od porodu jen 2x a málo, takže super. :a:

Já mám zkušenost a to velmi dobrou, vždycky se ozvou ve fórech jen maminy s negativními zkušenostmi,ale to je normální ve všem.Já mám Proveru píchnutou po 6.nedělí asi už po sedmé,teď má malá 16.měsíců. Nejdřív jsem sice trochu špinila, tak mi dopíchli ještě jednu dávku/dělá se to¨/ a od té doby v pohodě bez menstruace. Druhé dítě zatím neplánujeme, takže ať si kdo chce co chce říká, že je pak delší doba nutná k otěhotnění, mně to vyhovuje. Nepřibrala jsem ani deko.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka