amniocentéza | Moje těhotenství.cz

amniocentéza

Obrázek uživatele andrea259

Ahoj,
dnes jsem se registrovala, i když na tyto stránky chodím už delší dobu. Určitě povzbudí, že podobné radosti i starosti prožívá i někdo jiný.Dnes jsme se dozvěděli výsledky testu na VV z 16. týdne - výsledky negativní, vše v normě. Přesto nás doktorka objednala na genetiku, ultrazvuk a popř. i amnio. Hodnota na Downův syndrom je na hranici vzhledem k mému věku (31). Říkala, že většina doktorů by mě tam neposlala, ale ona že je důkladná. Moc mě to neuklidnilo. Mám už 2 zdravé děti (dcera skoro 9 a syn 5) a toto mimčo nebylo v plánu, ale když jsme to zjistili byli jsme moc rádi i když trochu překvapení. Teď mám opravdu strach, na vyšetření jdeme v pátek.


Obrázek uživatele klara2

Ahoj, já také byla na amniocentéze(kvůli nálezu na hypofíze,ryziko z povolání-pracovala jsem s chemikáliemy.....), ze začátku jsem se bála-mám strach z jehel. Ale nic to nakonec nebylo.
Výsledky jsou v pořádku,nic nebylo zjištěno. A čekáme holčičku Holčička

Obrázek uživatele Gabuša

Také mě v pátek čeká amnio, ale na rozdíl od tebe jsem výsledky na VV dobré neměla (jsem starší než ty). Jestli někdo chápe, jak se cítíš, jsem to já :O Doufám, že tu brzy obě napíšeme, že jsme se bály zbytečně Jednička