Přidat komentář

:s: 1. Mireček se narodil 28.10.2008 v 15:14 h. a měl 50 cm a 3600g
2. Kojím, ale už nám mlíčko nestačí, tak taky dokrmuji.
3. Moje mlíčko + Nutrilon Extra
4. Koupeme mezi 19:30-20:00 h.
5. Zaspí kolem 22:00 h. a spinká do čtyř nebo do pěti a pak kojíme.
6. Ted už tolik přes den nespí, tak 2xhodinku, někdy dvě.
7. Poslední váha 5260g a 58 cm - 6.1.2009
8. Nejraději má kolotoč nad postýlkou a když si s ním někdo povídá, nebo čte, to se kouká na obrázky, směje se...
9. Na bříšku už krásně drží hlavičku i přes minutu, pak ho to asi přestane bavit, obzerá si ručičky, pchá si je do pusinky, nebo udrží plyšové chrastítko a hrá se s ním, pořád si povídá a všecko pozoruje.
10. Půjčuju ho jen když musím něco vybavit, ale přes noc ne, protože kojím a ještě se mi zdá na nocování mimo domov malý :///:
11. Tatínek se mu věnuje co může (co je bohužel kvůli praci těžké), ale snaží se ho koupat každý 2. den a je moc šikovnej, taky si s ním povídá. Je to tatínkove srdíčko.
12. Plány - no, asi by jsme chtěli další miminko, ale uvidíme jak se zadaří, inak dítě určitě půjde do MŠ.

Díky za anketku :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka